هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | 5 پروژه شورا و شهرداری آمل در دهه مبارک فجر با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد تومان افتتاح شد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


۵ پروژه شورا و شهرداری آمل در دهه مبارک فجر با هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان افتتاح شد

۵ پروژه شورا و شهرداری آمل در دهه مبارک فجر با حضور نماینده مردم آمل در مجلس، امام جمعه امام زاده عبدا… (ع)، معاون استاندار و فرماندار ویژه، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل، اعضای شورای دوره چهارم، شهرداران مناطق ۱ و ۲، روسای ادارات و نهادها، بخشدار امام زاده عبدالله (ع) مدیران عامل سازمان های وابسته و مسئولین دوایر شهرداری در محل ساختمان تطهیر و مجموعه اداری سازمان آرامستان افتتاح و به بهره برداری رسید .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، دکتر عزت ا… یوسفیان ملا در آئین افتتاح ۵ پروژه شورا و شهرداری با بیان اینکه در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی هستیم گفت : پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را مدیون مردم هستیم، مردمی که از همه چیزشان گذشتند و به لطف و کرم الهی و همت آنها، توطئه های دشمنان خبیث یکی پس از دیگری خنثی شد و این انقلاب پس از گذشت ۴ دهه همچنان روی پای خود ایستاده و روز به روز مستحکم تر می شود .

.

.

وی افزود : در چند سال اخیر در هیچ یک از شهرهای استان چه در حوزه درون شهری و چه بیرون از شهر مانند شهر آمل کار نشده است .

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه ۲۷ درصد از آب مورد نیاز استان در پشت سد هراز جمع آوری می شود اذعان داشت : اگر کل سدهای استان مازندران بصورت کامل آبگیری شوند فقط ۵ درصد از آب مورد نیاز مازندران را جمع می کنند و این نعمت بزرگی است .

وی با بیان اینکه در بین اعضای شورای اسلامی شهر آمل چیزی جز یکدلی و خدمت رسانی به مردم ندیدم ادامه داد : خدا را شاکریم که همزمان با افتتاح پروژه های شهری، پروژه های برون شهری از جمله شروع چهاربانده کردن محور ولیسده به کلوده در دهه فجر را شاهد بودیم .

یوسفیان به تصویب احداث فرودگاه در منطقه گاودشت در مجلس اشاره کرد و افزود : احداث فرودگاه مذکور در ردیف ملی قرار گرفته و جزو برنامه های دولت می باشد و علاوه بر آن پروژه آزادراه آمل به ساری، آمل به رشت و چهاربانده کردن جاده آمل به سرخرود نیز در ردیف ملی قرار گرفتند و مصوب شدند .

حجت الاسلام عبدا… اسماعیلی امام جمعه امام زاده عبدا… (ع) نیز در این آئین بیان کرد : الحمدا… در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هستیم و امروز افتتاح ۵ پروژه شهری را مدیون امام و شهدای بزرگوار هستیم .

.

.

وی با بیان اینکه مردم محور امامند و امام نیز مردم را محور خود قرار داد افزود : اگر در این مراسم مسئولین حضور دارند بیانگر وجود پیوند میان مردم و مسئولین است که جدا نشدنی است .

امام جمعه امام زاده عبدا… (ع) ادامه داد : این پروژه، پروژه مهم و هنرمندانه ای است که در جهت سلامت فردی و اجتماعی در جامعه احداث شده است .

حجت الاسلام اسماعیلی با بیان اینکه امام آمد و این ملت را عزیز کرد تصریح کرد : مردم خود را با مسئولین برادر می دانند و این از تعالیم اسلامی ماست، امروز این ملت آنقدر شجاع و نترس است و قدرت دارد که دشمنان از نام ایران هراس دارند .

غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این مراسم با بیان اینکه برای افتتاح ۵ پروژه در ایام ا… دهه مبارک فجر بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان هزینه شده است گفت : از بین ۵ پروژه ۳ تا پارک به نام های فرح بخش به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع ، شهرک مروارید به مساحت ۶۶۰۰ متر مربع و شهرک ایثار به مساحت ۱۴۰۰ متر مربع افتتاح و به بهره برداری رسیدند که با افتتاح آنها بالغ بر ۱۱ هزار متر مربع به فضای سبز شهری آمل افزوده شده است .

.

.

وی خاطر نشان کرد : افتتاح فاز اول و دوم خیابان راه و ترابری و ساختمان تطهیر و مجموعه اداری سازمان آرامستان دو پروژه دیگری می باشند که امروز افتتاح و به بهره برداری رسیده است .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه در سال ۹۷ پروژه های مهم دیگری در دستور کار می باشد ادامه داد : پروژه بلوار ولایت جنوبی از ابتدای خیابان راهنمایی و رانندگی تا کوچه توکلی که بالغ بر ۵۵ درصد املاک واقع در مسیر آن تملک شده، اجرا و احیای دو فرهنگسرا در خانه های تاریخی که حدود ۳ میلیارد تومان خریداری شده، بستر سازی و اجرای طرح تفریحی و فرهنگی رودخانه کبیر هراز که قرارداد آن منعقد شده و کار مطالعات آن نیز انجام شده، کلنگ زنی و احداث کشتارگاه صنعتی، احداث پل عابر مکانیزه در دست اجرا جنب میدان امام رضا (ع) و چندین پروژه دیگر از جمله این پروژه ها می باشند .

وی با بیان اینکه در راستای تعریض بلوار امام رضا (ع) در سال ۹۶ حدود ۱۰ میلیارد تومان هزینه شده است افزود : با پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی موافقت اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی گرفته شده است تا انشاءا… در سال ۹۷ پس از جذب این اعتبار نسبت به تعریض این بلوار اقدام گردد .

شفیع زاده احداث سایت زباله را از حیاتی ترین پروژه های سال ۹۷ برشمرد و گفت : از پیگیری های معاون استاندار و فرماندار ویژه که بالغ بر ۱۰ جلسه گذاشتند و بازدید میدانی از زمین پاساکش داشتند و از امام جمعه آمل و نماینده مجلس که با جدیت پیگیری کردند تا زمین پاساکش در اختیار شهرداری آمل قرار گیرد قدردانی ویژه می نمایم .

وی با بیان اینکه خوشبختانه با تلاش و پیگیری نماینده مجلس برای احداث پل روگذر میدان هزار سنگر ۲۰ میلیارد تومان اعتبار اولیه در نظر گرفته شده است گفت : با درایت معاون استاندار و فرماندار ویژه، همکاری شهرداری و دستگاههای اجرایی کلنگ این پروژه به زمین زده شده و در حال اجرا می باشد .

رییس شورای اسلامی شهر آمل از همدلی، وحدت و صمیمیت اعضای شورا خبر داد و افزود : افتتاح این پروژه ها افتخار است و افتخار می کنیم که خدمتگزار مردم هستیم .

وی با بیان اینکه دست امام جمعه، نماینده مجلس و فرماندار را می بوسیم تا در حل مشکل زباله آمل به ما کمک کنند گفت : واقعا مدیون زحمات و تلاش های این عزیزان هستیم که در جهت در اختیار قرار گرفتن سایت زباله پاساکش به شهرداری، همت و تلاش کردند .

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


− 8 = 0

کلمات کلیدی: