هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | گرامیداشت لیالی قدر و پیام تسلیت رییس شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی (ع)
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


گرامیداشت لیالی قدر و پیام تسلیت رییس شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی (ع)

همزمان با فرا رسیدن ایام ضربت خوردن و شهادت مظلومانه امیرمومنان حضرت علی ‌(ع) و گرامیداشت لیالی قدر، اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل پیام تسلیت صادر کرد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، در متن این پیام آمده است :

ماه مبارک رمضان فرصتی ارزشمند برای کسب برکات الهی است و در این میان، شب‌های قدر چشمه‌های جوشان خیرات و برکات هستند که انسان‌های هوشیار و آگاه برای کسب فیوضات الهی که در این شب‌ها جاری است، تلاش می‌کنند .

استغفار و توبه یکی از اعمال مهم در طول ماه مبارک رمضان و به ‌ویژه لیالی قدر است، بی‌تردید این شب بهترین زمان برای توبه از گناهان و اعمال دنیایی و زدودن زنگار از دل به ‌منظور آمادگی برای وصال یار است و کسی که این شب را از دست بدهد به معنای واقعی زیانکار است .

شهادت امیر خوبی ها، این مظهر عدالت، آزادگی و جوانمردی گویای عظمت و جاودانگی امامی است که در سرتاسر عمر پر برکتشان بدون هیچ دلبستگی به لذایذ دنیوی پاسدار اخلاق، حرمت و کرامت انسانی بودند و مظلومانه با شمشیر تحجر و جهالت شهید شدند .

بار دیگر ضمن آرزوی توفیق بهره مندی از عنایات و الطاف ویژه حضرت حق برای ملت ایران بخصوص همشهریان عزیز آملی در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر، سالروز شهادت امیر خوبی ها، مظهر عدالت، مولای متقیان، امیرالمومنین (ع) را به پیشگاه امام زمان (عج) و نایب برحقش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی و عاشقان و سوگواران آن حضرت تسلیت عرض نموده، امیدوارم در این روزهای پایانی میهمانی خدا و به ویژه شبهای قدر بتوانیم در فهم و عمل به سیره مولایمان و در جهت ارتقای اخلاق فردی و اجتماعی کوشش داشته باشیم.

.

amirabass_29032706_1


2 × = 6

کلمات کلیدی: