شورای اسلامی شهر آمل | کاشت نهال به یاد پیشکسوتان و نام آوران ورزش آمل در محوطه سالن ورزشی شهدای پائین بازار
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)کاشت نهال به یاد پیشکسوتان و نام آوران ورزش آمل در محوطه سالن ورزشی شهدای پائین بازار

با حضور رییس شورای اسلامی شهر آمل، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، پیشکسوتان و قهرمانان ورزش آمل، نهال هایی به یاد پیشکسوتان و نام آوران ورزش این شهر در محوطه سالن ورزشی شهدای پائین بازار کاشته شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، محمد محمدی در این مراسم با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و با اشاره به ثواب امر خیرخواهانه کاشت درخت در اسلام گفت : شهر آمل در رشته های مختلف ورزشی از جمله کشتی و والیبال افتخارات زیادی کسب کرده است و امروز کاشت نهال برای تجلیل از پیشکسوتان و ورزشکاران شاخص این شهر در محوطه این سالن انجام می شود .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه الحمدا… فعالیت های فرهنگی و ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری در سال گذشته حداقل ۱۰ برابر افزایش یافته است افزود : اعضای شورا برای حمایت از ورزش خساست به خرج نمی دهند و حتی دید درآمدی نسبت به سالن های ورزشی تحت اختیار شهرداری ندارند و بارها اعلام کردیم این آمادگی وجود دارد صفر تا صد سالن ها را در اختیار تربیت بدنی قرار دهیم به شرط این که در جهت خدمات دهی درست و بهینه به شهروندان استفاده گردد و قطعا این هزینه نخواهد بود .

وی با اشاره به اینکه کاشت نهال از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است تصریح کرد : در جامعه ما متاسفانه سن استفاده از مواد مخدر به راهنمایی و ابتدایی رسیده و اگر نتوانیم خانواده و فرزندانمان را درست تربیت کنیم به مشکلات و سختی های زیادی برخورد خواهیم کرد و یکی از بهترین فضاهایی که دانش آموزان و فرزندان ما می توانند از آن استفاده درستی داشته باشند همین سالن های ورزشی است .

محمدی در پایان اظهار داشت : همان گونه که فضای سبز روح انسان را لطیف می کند توسعه ورزش نیز می تواند نشاط و سلامتی را برای مردم به ارمغان بیاورد .

گفتنی است بر این اساس نهال هایی برای یادبود پیشکسوتان ورزش آمل، خسرو قبادی و حسن منصوری بازیکنان و مربیان فقید تیم ملی والیبال، حسین کاظمی مربی فقید تیم ملی والیبال، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال، محمد شعبان پور بازیکن سابق تیم ملی و سرپرست باشگاه فرهنگی و ورزشی تیم والیبال هراز آمل و رضا قراء بازیکن تیم ملی والیبال کاشته شد .

 

 

 

 

 


5 × 6 =

کلمات کلیدی: