هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | پیام رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


پیام رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل با صدور پیامی فرا رسیدن ۲۶ مرداد، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را گرامی داشتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل متن این پیام بدین شرح است :

« اگر روزی اسراء برگشتند و من نبودم ، سلام مرا به آنها برسانید و بگویید خمینی در فکرتان بود » .        امام خمینی (ره)

دوران دفاع مقدس با رشادت های دلیرمردان ایران اسلامی و اهدای هزاران شهید گلگون کفن و جانباز برای همیشه ثبت و ضبط شد و در این میان استقامت و مجاهدت مثال زدنی آزادگان سرافراز نیز جهانیان را شگفت زده کرد .

آزادگان سرافراز در جهاد فی سبیل ا… جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و در راه عهد و پیمان خود با خداوند سبحان و دفاع از دین اسلام و کشور عزیزمان ایران اسیر دژخیمان بعثی شدند و پس از گذراندن سال های سخت هجران از وطن و مقاومتی بی نظیر برای حفط آرمان های انقلاب اسلامی، در روزی خاطره انگیز همچون کبوتران سبکبال با موفقیت و سرافرازی به میهن اسلامی خویش بازگشتند و امروز این سرمایه های ارزشمند و فرهنگ آزادگی، ایستادگی و مقاومت آنان به عنوان الگویی برای مردان و زنان، خصوصا جوانان ایران اسلامی به شمار می رود .

بدین وسیله ۲۶ مرداد، سالروز بازگشت باشکوه و سرافرازانه آزادگان عزیز و این رویداد بزرگ تاریخی را گرامی داشته، سلامتی و توفیق همه آزادگان سرافراز را از خداوند متعال مسئلت می نمائیم .

.

 


− 6 = 2

کلمات کلیدی: