هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | پیام رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل در پی بازگشت پیکر مطهر شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


پیام رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل در پی بازگشت پیکر مطهر شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل در پیامی بازگشت پیکر مطهر شهید مدافع حرم آملی رضا حاجی زاده که در نبرد با تکفیری های داعش در خان طومان سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد را به خانواده معظم و معزز این شهید والامقام تبریک و تسلیت گفتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، متن این پیام بدین شرح است :

فداکاری و از جان گذشتگی اسوه های عشق و ایمان در میدان نبرد با دشمنان و تکفیریان و دفاع از اهل بیت عصمت و طهارت (ع) مایه غرور نظام جمهوری اسلامی و ملت غیور و شهیدپرور کشور عزیزمان ایران است .

شهدای مدافع حرم با تاسی از نهضت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و ایمان و اعتقادی راسخ ارزشمندترین و بزرگ ترین سرمایه مادی یعنی جان خود را در طبق اخلاص نهاده و در خارج از مرزهای کشور برای دفاع از حریم اهل بیت (ع) به نبرد با نیروهای تکفیری پرداختند و مظهر عزت و سرافرازی دین اسلام شدند .

بدینوسیله رجعت پیکر مطهر شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده پس از ۴ سال از خان طومان سوریه به میهن اسلامی را به پدر و مادر، همسر و فرزندان این شهید گرانقدر، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان تبریک و تسلیت عرض نموده و از پروردگار سبحان علو درجات را برای این شهید بزرگوار مسئلت می نمائیم .

 


9 + 7 =

کلمات کلیدی: