هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | پیام تسلیت رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی (ع)
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


پیام تسلیت رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی (ع)

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل در پیامی، فرا رسیدن اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را تسلیت گفتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، متن این پیام به شرح ذیل است :

قیام امام حسین (ع) یک حادثه تاریخی نیست بلکه یک جریان است که با وجود گذشت قرن ها همچنان در سراسر جهان طنین انداز است و دشمنان قسم خورده اسلام باید بدانند که پرچم حسینی هیچ گاه بر زمین نخواهد افتاد و تا زمانی که شور حسینی در کشور عزیزمان ایران استوار است هیچ توطئه و تحریمی نمی تواند آن را از پای بیندازد .

امسال شیوع ویروس کرونا برنامه های پیاده روی اربعین را تحت تاثیر قرار داده است و عزاداران ایرانی نمی توانند در راهپیمایی اربعین شرکت کنند و به جهت حفظ سلامتی عموم مردم، همه تابع برنامه ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم و مردم عزادار، ولایی و عاشقان اباعبدالله (ع) شهر هزارسنگر آمل با تبعیت از رهبری و ولایتمداری چهره دیگری از ارادت خود را به اهل بیت (ع) نشان خواهند داد .

بدینوسیله فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و ۷۲ تن از یاران باوفایش را به عموم مسلمانان و آزادی خواهان جهان، عزاداران و سوگواران حسینی تسلیت عرض نموده، امید است ملت شریف ایران اسلامی خصوصا همشهریان فهیم آملی با تمسک به اهل بیت (ع) در مسیر سعادت و کمال گام بردارند .

 


− 4 = 0

کلمات کلیدی: