هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | پیام تسلیت رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل در پی درگذشت مرحوم حمیدرضا طاهرنژاد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


پیام تسلیت رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل در پی درگذشت مرحوم حمیدرضا طاهرنژاد

در پی درگذشت مرحوم حمیدرضا طاهرنژاد مدیرعامل فقید سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل، با صدور پیامی این ضایعه را به خانواده آن مرحوم و همکارانش تسلیت گفتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، متن این پیام بدین شرح است :

اِنّا للّه وَ اِنّا اِلَیْهِ راجِعوُن

خبر درگذشت فقید سعید مرحوم حمیدرضا طاهرنژاد مدیر عامل سابق سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل، مدیری توانمند و سخت کوش که منشا خدمات ارزشمند و فراموش نشدنی بود؛ خانواده خویش و خانواده بزرگ شورا و شهرداری را در غمی جانکاه و فراغی دردناک فرو برد .

ضایعه درگذشت زنده یاد حمیدرضا طاهرنژاد، ضایعه‌ای بس بزرگ و جانگداز است و بغض فقدان او و پایان همکاری خالصانه‌اش بر گلوی همه همراهان و همکاران سنگینی می‌کند .

حسن خلق، تعهد و تعصب نسبت به جایگاه مسئولیتی و حفظ روحیه مردمی از ویژگی های بارز آن مرحوم به شمار می رفت .

بی تردید تلاش بی وقفه آن مرحوم در حوزه های مختلف در راستای توسعه و آبادانی شهر آمل هیچگاه از اذهان عمومی، همکاران و مردم شهید پرور آمل محو نخواهد شد و برگ برگ تاریخ گواه تلاشگری و سخت کوشی وی در مسیر خدمت رسانی به شهروندان و ارتقای شاخص های توسعه شهری بوده است .

این مصیبت و ضایعه بزرگ را به خانواده محترم و معزز، فرزند آن فقید سعید و عموم همکارانش در شهرداری آمل و سازمان های وابسته تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال علوّ درجات، مغفرت و رحمت واسعه اش را برای روح مطهر آن زنده یاد و صبر و شکیبایی را برای بازماندگان و همکارانش مسالت می‌نمائیم .

روحش شاد و یادش گرامی باد

.

tasliat

 


− 6 = 3

کلمات کلیدی: