هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | پیام تسلیت اعضای شورای اسلامی شهر آمل به‌ مناسبت سالروز شهادت امام محمد باقر (ع)
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


پیام تسلیت اعضای شورای اسلامی شهر آمل به‌ مناسبت سالروز شهادت امام محمد باقر (ع)

اعضای شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت فرا رسیدن هفتم ذی‌الحجه الحرام سالروز شهادت پنجمین سپهر پرفروغ ولایت و امامت حضرت امام محمد باقر (ع) با صدور پیامی شهادت مظلومانه این امام همام را به تمامی ارادتمندان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت گفتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، در این پیام آمده است :

خداوند در روز قیامت در حساب بندگانش ، به اندازه عقلى که در دنیا به آنها داده ، دقت و باریک بینى مى کند .

« امام محمد باقر (ع) »

امام محمدباقر علیه السلام، پنجمین ستاره فروزان آسمان امامت و هفتمین گوهر عرش عصمت و شکافنده علوم اسلامی است . سراسر زندگی اش نور بود و عمر پربرکتش در راه ارشاد و هدایت انسان ها صرف شد . از زمینه سازی های پدرش، امام سجاد (ع) در راه معرفی مکتب تشیع و مبارزه با طاغوت ها بهره برداری بسیاری کرد و با تربیت شاگردان برجسته و تبیین فقه ناب اسلامی و آموزه های اهل بیت علیهم السلام، بزرگ ترین قدم را برای شناساندن تشیع و مکتب اهل بیت علیهم السلام به مردم برداشت . ایشان در چهارسالگی در واقعه غم بار کربلا حضور داشت و در سفر کوفه و شام، همراه پدر، همه حوادث را از نزدیک دید و بر اساس فرهنگ زندگی آفرین عاشورا تربیت شد . او نماد ارزش های والای انسانی و کمال اخلاقی است، همه لحظه های زندگی درخشانش، درس های بزرگ انسانی را الهام می بخشد .

اعضای شورای اسلامی شهر آمل سالروز شهادت پنجمین ستاره فروزنده آسمان امامت، مشعل تابناک هدایت و جامع علوم ولایت، شکافنده دانش‌ها، حضرت امام باقر (ع) را به محضر امام زمان (عج)، عموم ملت شریف و مسلمان ایران و همشهریان عزیز آملی تسلیت و تعزیت عرض نموده ،از خداوند منان مسئلت داریم این ملت را در زیر سایه پیروی از معارف جوشان علوم اهل بیت موفق و منصور بدارد .

.


9 − = 5

کلمات کلیدی: