هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | پیام تبریک رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت هفته کار و کارگر و معلم
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


پیام تبریک رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت هفته کار و کارگر و معلم

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل با صدور پیامی فرا رسیدن هفته کار و کارگر و معلم را به کارگران زحمت کش و فرهنگیان متعهد و خدوم تبریک گفتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، متن این پیام بدین شرح است :

کارگران بازوان پرتوان کشور و نمونه مخلص اقدام و عمل هستند . چرخ های مهم صنعت کشور با تلاش شبانه روزی کارگران عزیز و زحمت کش به گردش در می آید و این دستان توانمند کارگران است که پله های رشد و ترقی کشور را رقم می زند .

پیشرفت و تمدن بشر مرهون اساتید و معلمین است . نقش بی بدیل معلمان فرهیخته در توسعه و پیشرفت کشور بر هیچ کسی پوشیده نیست . معلمان گرامی، رهروان علم و حقیقت، با شمع وجود خود برای هدایت و رشد فرزندان این مرز و بوم نورافشانی و تلاش می کنند تا آینده انسان ها را تضمین نمایند .

قطعا هدف معلمان و کارگران در رشد و شکوفایی جامعه به هم نزدیک است چرا که معلم نیروی انسانی آینده ساز را تربیت می کند و کارگر پایه های عمران و سازندگی را می سازد .

بدینوسیله هفته کار و کارگر را خدمت زحمتکشان عرصه کار و تلاش، خصوصا کارگران صدیق و سختکوش شهرداری آمل و سازمان های وابسته و همچنین سالروز شهادت معلم فرزانه استاد شهید مرتضی مطهری و هفته معلم را به معلمان فرهیخته تبریک و تهنیت عرض نموده امید است بتوانیم برای ارتقای جایگاه این دو قشر زحمت کش گام های اساسی برداریم .

.

 


1 × 3 =

کلمات کلیدی: