هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | پیام تبریک رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت میلاد امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و امام سجاد (ع)
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


پیام تبریک رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت میلاد امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و امام سجاد (ع)

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل با صدور پیامی فرا رسیدن سوم شعبان، سالروز میلاد سرور آزادگان عالم حضرت امام حسین (ع)، چهارم شعبان سالروز میلاد سمبل مقاومت و وفاداری، بزرگ جانباز دشت نینوا حضرت ابوالفضل العباس (ع) و پنجم شعبان سالروز میلاد زینت عبادت کنندگان، سید الساجدین حضرت امام زین العابدین (ع) را تبریک گفتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، متن این پیام بدین شرح می باشد :

سوم شعبان سالروز ولادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، یادآور رشادت های آن حضرت در دشت کربلا و روز عاشورا است، حرکتی عظیم که با اتکا به پیشینه ای معنوی و حماسی، موجب شد تا اسلام و شیعه در عرصه جهانی متعالی بماند .

حضرت ابوالفضل العباس (ع) در اخلاص، استقامت و پایمردی نمونه است و در هر خصلت نیک و صفت ارزشمندی که کرامت یک انسان به آن بسته است، سرمشق است . عاشقی که همه وجودش را صرف اطاعت از امام خود کرد .

امام سجاد (ع) وارث معارف انبیاء و زینت دل اولیای خدا است . همانکه به یمن قدوم مبارکش بشریت آموزگاری یافت تا کمال ادب و هم صحبتی با خالق را بیاموزد .

بدینوسیله ولادت باسعادت سه اختر فروزان خاندان عصمت و طهارت امام حسین (ع) و روز پاسدار ، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز و حضرت امام سجاد (ع) را به تمامی شیعیان و مسلمانان جهان تبریک عرض نموده، از خداوند متعال عزت اسلام و مسلمین و اقتدار ملت بزرگ ایران اسلامی را در سایه مهر و محبت اهل بیت (ع) مسئلت می نمائیم .

 


1 + = 6

کلمات کلیدی: