هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل در پیامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسمانان جهان تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، متن این پیام بدین شرح است :

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسید . خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند . همان بندگان مؤمنی که با روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز، همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود .

عید سعید فطر، عید عاشقانی است که در بهار قرآن، خالصانه نغمه توحید و بندگی سر دادند تا دل‌هایشان به نور ایمان و معرفت منور شود و خشنود از پاداش این ماه، در عید رمضان پاداش عمل از درگاه معبود خویش گیرند و دریای رحمت و نعمت بیکران حضرتش را سپاس گویند .

بی تردید سعادت و سرافرازی ابدی از آن کسانی است که همه عمر چون ایام این ماه عزیز، اندیشه عبادت پروردگار منان و خدمتگزاری و مهربانی به خلق او دارند .

عید فطر، روزی است که همه مسلمانان جهان در کنار یکدیگر به نماز می ایستند و به عبادت خداوند متعال می پردازند و کام خویش را با حلاوت ذکر او شیرین می کنند . عید فطر، نمادی از وحدت مسلمانان است؛ وحدتی که سبب ذلت و نا امیدی شیطان و نیز خواری استکبار و دشمنان اسلام می شود .

در حقیقت عید فطر، یوم الله و روز پرفضیلتی است که حضرت حق آن را از میان ایام سال برگزیده و به بندگان ناچیزش اذن داده است تا نزد حضرتش گرد آیند و آداب بندگى به جاى آورند .

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های کلیه همکاران مجموعه شورا، شهرداری و سازمان های وابسته و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، عید سعید فطر را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی، همه مسلمین جهان و مردم مومن و ولایت مدار شهر هزار سنگر آمل تبریک عرض نموده، امیدواریم در این عید رحمت و مغفرت با تمسک به همبستگی و وحدت، دوشادوش یکدیگر برای توسعه و آبادانی وطن عزیزمان تلاش کنیم .

.

payam2


× 2 = 6

کلمات کلیدی: