هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل، در پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را به تمامی مسلمانان جهان به ویژه مردم شریف آمل تبریک گفتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، در این پیام آمده است :

بسم‌الله الرحمن الرحیم

« لبیک اللهم لبیک، لبیک لا شریک لک لبیک، انّ الحمد و النعمة لک و المک، لا شریک لک لبیک »

عید قربان پرشکوه ترین ایثار و زیباترین جلوه تعبد در برابر خالق یکتا و یادآور خاطره‌ی جاودانه بندگی حضرت ابراهیم و اسماعیل (ع) است .

عید قربان عید دل‌هایی است که با ذبح نفس اماره و جهاد با دشمن درونی به قرب الهی رسیده‌اند . عید قربان، عید بندگی درگاه خداوند متعال در سایه عبودیت و خلوص می‌باشد .

اعضای شورای اسلامی شهر آمل، روز دهم ذی الحجه الحرام، عید سعید قربان، روز تجلی کمال انسانی و رسیدن انسان به سر منزل مقصود را خدمت عموم مسلمانان جهان به ویژه مردم شریف و متدین آمل تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه خدواند بی همتا و منان مسألت داریم به یمن این عید بزرگ، همه ما را از نعمت هدایت و سعادت رستگاری دو جهان برخوردار فرماید و ما را از پیروان راستین صراط مستقیم خود که به وسیله پیامبران و اولیاء بر حق روشن و آشکار گردیده؛ قرار دهد و در این صراط سعادت و خوشبختی حفظ فرماید و این سعادت را نصیب ما نماید تا در مقابل آزمایش های الهی و فتنه های آخر الزمان با صبری نشأت گرفته از ایمان، مقاومت نموده و سربلند و پیروز از آن بیرون آئیم .

.

 


2 + 7 =

کلمات کلیدی: