هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | پیام رییس شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت سالروز ارتحال امام (ره) و قیام 15 خرداد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


پیام رییس شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت سالروز ارتحال امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد

اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل با صدور پیامی بیست و هشتمین سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت و یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد را گرامی داشت .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، متن این پیام بدین شرح است :

چهاردهم و پانزدهم خرداد هر سال یادآور یاد و خاطره بزرگمرد تاریخ ایران اسلامی ، آن عارف شریف و مجاهد صدیق، حضرت امام خمینی (ره) است .

امام خمینی (ره) با سلوک علمی و عملی خویش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشید؛ جفاها دید اما با ثبات قدم، روشنگری و تبیین راه درست و نادرست، گام در راه امام آزادگان اباعبدالله الحسین (ع) گذاشت تا رهروانش نه با اکراه که با اختیار، مسیر فردوس برین گیرند .

اگر امروز قدرت های بزرگ جهانی در برابر عظمت و پیام الهی انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران سر تعظیم فرو می آورند، اگر امروز ملت های مستضعف و آزاده و مستقل دست یاری به سوی انقلاب اسلامی دراز می کنند، اگر هیچ معادله ای بدون حضور و تاثیر انقلاب اسلامی در اقصی نقاط گیتی نوشته نمی شود؛ بی گمان این موفقیت ها ناشی از دم مسیحایی امام روح الله است که تا ظهور آن منجی دادگر، امام عصر حضرت مهدی (عج) امتداد خواهد یافت .

اینجانب سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران اسلامی بخصوص به شهروندان قدرشناس شهر هزارسنگر آمل تسلیت و تعزیت عرض می نمایم .

امید می ­رود مسئولان و شهروندان عزیز در سایه خودباوری و پشتکار، روشنگری و بیان حقایق منشأ خیر و برکت فراوان باشند و در راه معرفی و ترویج اندیشه­ های متعالی، اهداف و زوایای زندگی پربرکت آن بزرگوار به نسل حاضر و آینده گام بر دارند .

.

rahlate-emam


− 1 = 8

کلمات کلیدی: