هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | پیام تسلیت رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن(ع) و امام رضا (ع)
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند   'امام حسین (ع )'


پیام تسلیت رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن(ع) و امام رضا (ع)

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل طی پیامی رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن(ع) و امام رضا (ع) را تسلیت گفتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، متن این پیام بدین شرح است :

پیامبر اکرم (ص) به عنوان خاتم انبیا با کشیدن خط بطلان بر جاهلیت، مسیر و ادامه راه حقانیت را برای ما بسیار سهل و آسان کرد . آن بزرگوار با زندگی پربار خود در طول ۲۳ سال مأموریت الهی به خوبی توانست پایه‌های حکومتی دینی و اسلامی را بنا کند که تا به امروز هیچ‌ قدرتی نتوانسته کوچک‌ترین خدشه‌ای بر آن وارد کند .

بدون تردید راه رستگاری بشر تمسک به اهل ‌بیت است . گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگانی چون این عزیزان می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد .

بدین وسیله رحلت ملکوتی پیامبر رحمت (ص)، شهادت مظلومانه‌ امام حسن مجتبی (ع) و شهادت غریبانه‌ هشتمین آفتاب آسمان امامت و ولایت، امام رضا (ع) را به پیشگاه امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، عموم مسلمانان جهان و همچنین شیعیان و شیفتگان آن بزرگواران تسلیت و تعزیت عرض نموده، امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و عنایت خداوند متعال، توفیق پیروی از کلام حق در تمامی جنبه های زندگی به خصوص در راستای رشد و تعالی انسانیت را داشته باشیم .

.


+ 1 = 7

کلمات کلیدی: