هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | پنجاهمین جلسه رسمی شورای دوره پنجم برگزار شد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


پنجاهمین جلسه رسمی شورای دوره پنجم برگزار شد

پنجاهمین جلسه رسمی شورای دوره پنجم عصر روز یکشنبه ۹۷/۲/۳۰ با حضور کلیه اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل برگزار شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، غلامحسین شفیع زاده در این جلسه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات گفت : امیدوارم در ماه ضیافت الهی با درک کامل از فیوضات این ماه از این امتحان الهی برای حرکت در مسیر سعادت دنیا سربلند بیرون آئیم .

.

.

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه متاسفانه در چند سال اخیر رکود ساخت و ساز و فقدان درآمدهای پایدار در حوزه شهری یکی از چالش های پیش روی شهرداری بوده و آن گونه که حق مردم است نتوانسته ایم خدمات رسانی کنیم تصریح کرد : بنده و همکارانم در شورای اسلامی شهر با جهت گیری های مناسب همواره سعی کردیم با همکاری و مشارکت مردم کارها را رو به جلو به پیش ببریم و از این رو نیازمند مشارکت و انتقادات سازنده شهروندان عزیز هستیم تا ما را در ارائه خدمات بهتر یاری رسانند .

خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه یک سال از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۹۶ گذشته است گفت : قطعا همه ما عضو یک خانواده هستیم و انتظارم از همکاران شورا و شهردار این است باید کاری کنیم که آبروی همدیگر را حفظ نمائیم .

.

.

وی بحث روکش و لکه گیری آسفالت را یکی از مشکلات پیش رو برشمرد و گفت : انتظار داریم شخص شهردار به صورت عملیاتی ورود پیدا کند و اگر بودجه خاصی غیر از بودجه مصوب برای این کار مد نظر دارند ارائه نمایند تا در متمم یا اصلاح بودجه گنجانده شود و در دستور کار قرار گیرد .

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه انتظار شهروندان از ما فقط کار می باشد تصریح کرد : همه باید در کنار هم و وحدت داشته باشیم تا انشاءا… رویه خدمت گزاری باقی بماند .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در این جلسه با بیان اینکه آسفالت معابر شهری یکی از دغدغه های اصلی مجموعه شهرداری است و برای رفع این دغدغه تلاش خواهیم کرد گفت : برای روکش آسفالت منطقه ۱ و ۲ شهر آمل دو مناقصه ۵ میلیارد تومانی گذاشته شد که در روزهای آینده نتیجه آن مشخص خواهد شد و همچنین مبلغ یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان نیز برای لکه گیری آسفالت در نظر گرفتیم که این موضوع نیز با انجام مناقصه پیمانکارش مشخص شده است و بزودی آن را اجرایی خواهیم کرد .

.

.

شهردار آمل ادامه داد : در بحث کشتارگاه صنعتی با مکاتباتی که از سوی فرماندار ویژه آمل و پیگیری های شهرداری صورت گرفته در هفته جاری در کارگروه بهداشت استان احداث کشتارگاه صنعتی مصوب خواهد شد .

امیرسلیمانی با اشاره به اجرای ۴ پارک محله در محلات شهر آمل اظهار داشت : مساحت این پارک ها در مجموع حدود یک و نیم هکتار می باشد که با پیشرفت فیزیکی ۳۰ الی ۴۰ درصدی در حال اجرا است و انشاءا… در مرداد ماه سالجاری افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید .

وی از اتمام فونداسیون ساختمان آتش نشانی و آماده شدن آن برای بتن ریزی به حجم ۸۰۰ متر مکعب خبر داد و افزود : ادامه یکسان سازی تابلوهای سردرب واحدهای تجاری مرکز شهر از انتهای خیابان مصلی تا میدان ۱۷ شهریور در دو طرف و محدوده بانک ملی شعبه مرکزی تا سبزه میدان در دستور کار است .

شهردار آمل تصریح کرد : الحمدا… پروژه بلوار ولایت جنوبی با فضای اعتماد خوبی که وجود دارد مردم همراهی می کنند و کار تملک رو به جلو و در حال پیشرفت است .

امیرسلیمانی به پروژه احداث سالن ورزشی در منطقه پائین بازار آمل که اخیرا با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار مازندران کلنگ زنی شد اشاره کرد و گفت : با تلاش ها و پیگیری های دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی مبلغ ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان از اسناد خزانه به این امر اختصاص یافته و برآورد این پروژه ۲ میلیارد تومان می باشد که بخش باقی مانده این پروژه را باید شهرداری تامین کند .


5 × = 20

کلمات کلیدی: