هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | همایش روز ملی حمل و نقل و تجلیل از رانندگان نمونه حمل و نقل درون شهری برگزار شد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


همایش روز ملی حمل و نقل و تجلیل از رانندگان نمونه حمل و نقل درون شهری برگزار شد

همایش روز حمل و نقل با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ، معاونین شهردار، کارشناسان راهور و رانندگان حمل و نقل عمومی درون شهری در سالن همایش شهرداری آمل برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حسن مجیدی کیا در این همایش که به همت سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل برگزار شد ضمن تبریک روز حمل و نقل به کلیه زحمتکشان این عرصه گفت : هدف از برگزاری این همایش قدردانی از زحمات رانندگان حمل و نقل عمومی درون شهری است که خدمات شایانی را به شهروندان ارائه می دهند و زحمات آنها تاثیر مهم و بسزایی در زندگی مردم و جامعه دارد و زحمات و تلاش های این قشر ستودنی است .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : اگر کلیه رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی با یک برخورد هماهنگ، با همه مسافرین با عصبانیت برخورد کنند مطمئنا روز بسیار سختی خواهد بود و برعکس اگر همه راننده ها طبق یک برنامه با روی خوش با مسافرین برخورد کنند خیلی تغییرات مثبت و تاثیرگذاری را در شهر مشاهده خواهیم نمود .

وی تصریح کرد : متاسفانه میزان استفاده از حمل و نقل عمومی در کشور ما کم است و باید این فرهنگ در همه شهروندان نهادینه شود که استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی یک فرهنگ و نیاز جوامع شهری محسوب می شود .

در پایان از تلاش ها و زحمات رانندگان نمونه تاکسی با اهدای لوح تقدیر و هدایا تقدیر و تشکر بعمل آمد .

 

 

 

 

 

 

 

 


6 + 7 =

کلمات کلیدی: