هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | نماینده مردم آمل در مجلس : اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل کوله بار عظیمی از تجربه، صحت و سریع العمل هستند
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


نماینده مردم آمل در مجلس : اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل کوله بار عظیمی از تجربه، صحت و سریع العمل هستند

جلسه رسمی فوق العاده شورای اسلامی شهر آمل با حضور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه، اعضای شورا، شهردار آمل و خبرنگاران در صحن شورا برگزار شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، دکتر عزت ا… یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با بیان اینکه همه مقتضیات برای خدمت به مردم موجود است اظهار داشت : اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل کوله بار عظیمی از تجربه، سلامت، صحت، کارآزموده، سالم و سریع العمل هستند و این افراد در کنار هم موجب هم افزایی شده و اقدامات ماندگاری برای شهر می توانند انجام دهند .

وی با بیان اینکه امیدوارم اتفاقات خوبی که در شهر آمل می افتد آیندگان به نیکی از آن یاد کنند افزود : اکنون در شرایط بد اقتصادی که اکثر شهرداری های کشور با مشکل پرداخت حقوق مواجه هستند هر هفته شاهد کلنگ زنی یا افتتاح پروژه های شورا و شهرداری در این شهر هستیم و این یک هنر است و جای تحسین دارد .

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان اوراق قرضه برای تکمیل فرهنگسرا در شهر آمل خبر داد و گفت : در حد توان در خدمت مجموعه شورا و شهرداری هستم و با ادامه روند این پروژه مبلغ دیگری هم در نظر گرفته خواهد شد و مسئولین باید همه تا پایان کار کنار هم باشند و هیچ مسئولی بی وفایی نکند چرا که خدمت کردن در این شرایط بسیار مهم است .

محمد محمدی رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه از حمایت های دکتر یوسفیان، امام جمعه و فرماندار ویژه آمل به جهت حمایت از شورا و شهرداری در اجرای پروژه های عمرانی و خدمات رسانی به مردم آمل گفت : تعریض خیابان امام رضا (ع) یکی از آرزوهای دیرینه مردم آمل است و امروز همگان شاهدند که بخش دیگری از این خیابان تعریض شده است و با تملک و تخریب واحداهای تجاری این خیابان عملیات تعریض جدی تر پیگیری خواهد شد و خواسته اعضای شورا این است که این حمایت ها برای این خیابان و اتفاقات دیگر در شهر آمل ادامه داشته باشد .

رئیس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه آسیب ها و مشکلاتی در شهر آمل وجود دارد تصریح کرد : چهار راه فجر در خیابان نور جزو آسیب های جدی شهر آمل محسوب می شود که نیازمند حمایت است و همچنین در حال حاضر که با افزایش بسیار زیاد قیمت قیر مواجه هستیم امیدوارم با حمایت های نماینده مردم آمل بتوانیم قولی که به شهروندان داده بودیم را اجرایی کنیم .

وی با بیان اینکه افتخار می کنیم برای ساختن شهر آمل در کنار همدیگر هستیم و هدف اصلی همه ما این است که بتوانیم برای آبادانی آمل گام برداریم خاطرنشان کرد : در حال حاضر شهرداری های کل کشور در یک سال و نیم اخیر با توجه به معضل اقتصادی در سراسر کشور اولین آسیب شان مشکل حقوق است اما با حمایت های نماینده آمل علاوه بر پرداخت حقوق پرسنل شهرداری آمل پروژه های عمرانی خوبی در شهر اتفاق افتاد و ما خواستار تداوم این حمایت ها همان گونه که تا به حال بوده برای شورای اسلامی شهر و شهرداری هستیم .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل ضمن قدردانی از حمایت های نماینده آمل جهت حمایت و امتیازات قیری که برای شهر آمل در اجرای نهضت آسفالت در نظر گرفتند تصریح کرد : از زحمات و پیگیری های متعدد ایشان و فرماندار ویژه در خصوص کشتارگاه صنعتی آمل تشکر ویژه می نمایم و این نوید را می دهم که موقعیت جغرافیایی و مختصات کشتارگاه صنعتی آمل قطعی شده و بشدت پیگیر هستیم تا حداکثر یک ماه دیگر مجوز کشتارگاه صنعتی را برای شهر آمل بگیریم .

وی با بیان اینکه با همت بالای اعضای شورا و مسئولین شهرستان تصرف عرصه پاساکش صورت گرفته و تسطیح و ایجاد راه دسترسی با سرعت بسیار زیاد انجام شده است ادامه داد : برای احداث نیروگاه زباله سوز اسناد مناقصه توسط وزارت کشور تائید شد و ۵ شرکت به مرحله آخر را ه پیدا کردند و انشاءا… تا ۴۵ روز دیگر اسناد مناقصه بازگشایی می شود که امیدوارم در این عرصه موفق شویم .

وی افزود : برای تعریض خیابان امام رضا (ع) هشت و نیم میلیارد تومان اسناد مناقصه با پیگیری های نماینده مجلس بصورت اوراق تسلیم شهرداری شد که در استان چنین نمونه ای وجود نداشته است و خوشبختانه اعضای شورا و تیم حقوقی شهرداری در کمترین زمان ممکن توانستند توافق مالکین را جلب کنند .

امیرسلیمانی اذعان داشت : سالن ورزشی منطقه پائین بازار با اراده خوبی در حال انجام است و امیدوارم کلید احداث و اتمام عملیات فرهنگسرا که یک کار ماندگار است همزمان با افتتاح ساختمان شهرداری منطقه ۱ زده شود و ما هم قول می دهیم با حداکثر توان بیشترین خدمت را به شهروندان عزیز آملی ارائه دهیم .

.

 

 


9 − = 1

کلمات کلیدی: