هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | نشست و هم اند یشی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با اعضای هیئت مدیره موکب شهدای مدافع حرم
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


نشست و هم اند یشی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با اعضای هیئت مدیره موکب شهدای مدافع حرم

اعضای هیئت مدیره موکب شهدای مدافع حرم شهرستان آمل با حضور در جلسه رسمی شورا با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار دیدار و گفتگو کردند .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حسن مجیدی کیا در این نشست ضمن گرامیداشت سالروز حماسه فتح خرمشهر و یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت : سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فقط یک شخصیت صرف نظامی نبودند و خدماتی مانند تشکیل ستاد بازسازی عتبات عالیات و شکل گیری موکب های اربعین از جمله ابداعات و یادگارهای این شخصیت والامقام بوده است .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه سپهبد شهید سلیمانی هم از حرم آل ا… دفاع کردند، هم حرم ها را آباد و هم سیل مشتاقان اهل بیت (ع) را روانه حرم ها کردند افزود : موکب شهدای مدافع حرم شهرستان آمل علاوه بر خدمات رسانی شایسته در ایام محرم و اربعین حسینی (ع) در مراسمات و مناسبت های مختلف مذهبی و در مواقع بحران از قبیل سیل، زلزله و … همواره پای کار بوده است که باید مورد حمایت مردم و مسئولین قرار گیرد و شورا و شهرداری هم تا جایی که منع قانونی وجود نداشته باشد آماده همکاری می باشد .

اسماعیل فدایی مسئول موکب شهدای مدافع حرم شهرستان آمل نیز در این نشست از حمایت های شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل به جهت همکاری و مساعدت در برگزاری مراسمات مختلف مذهبی قدردانی کرد .

 

 

 

 

 

 

 

 


× 6 = 24

کلمات کلیدی: