شورای اسلامی شهر آمل | نشست و هم اندیشی نماینده مجلس، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با مردم در مسجد حضرت ابوالفضل (ع)
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )نشست و هم اندیشی نماینده مجلس، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با مردم در مسجد حضرت ابوالفضل (ع)

نشست و هم اندیشی نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل، مدیر شهرداری منطقه ۲ ، مدیران عامل سازمان های پسماند و مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی و مسئول واحد املاک شهرداری با مردم در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) واقع در رضوان ۲۱ ( سیکاپل ) برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، دکتر رضا حاجی پور در این نشست بیان داشت : بنده، اعضای شورا، شهردار و مدیران شهرستان در شرایطی قبول مسئولیت کردیم که ابر بحران ترین محاصره اقتصادی قرن را در ایران اجرا می کنند و دنیا همه بسیج شدند و راه های رشد و پیشرفت را بستند تا بتوانند این کشور را زمین گیر کنند .

 

 

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی افزود : شهرداری نهادی است که بایستی منابع مالی اش را خودش تامین کند و شهروندان می توانند با پرداخت به موقع عوارض شهرداری را در امر خدمات رسانی و تامین بخشی از هزینه ها یاری نمایند .

وی اذعان داشت : مردم به بنده اعتماد کردند و فرصت خدمتگزاری به من داده شد و من هم دو وعده به مردم دادم، یکی اینکه بدون واسطه به مردم خدمات دهی داشته باشم و دیگر اینکه با تشکیل کارگروه های تخصصی در راستای کارگشایی مشکلات قدم بردارم و تمام تلاشم را خواهم نمود نسبت به اعتمادی که به بنده شده تمام قد بایستم و پیگیری کنم تا بتوانم حداقل خدمات را در این شرایط سخت اقتصادی به مردم عزیز آمل ارائه نمایم .

احمد محمدی نیز در این نشست گفت : در دو سال گذشته بالغ بر ۲۰ مسجد حضور یافتیم که استقبال خوبی شده بود و این حضور گسترده و مطالبه گری شما تکلیف ما را در شورا و شهرداری سنگین تر می کند و امیدوارم بتوانیم خدمات مناسبی در شان این مردم خوب ارائه نمائیم .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل به مشکل تعریض بلوار امام رضا (ع) اشاره کرد و افزود : برای تعریض خیابان امام رضا (ع) نیاز به تملک ۲۳۰ واحد تجاری می باشد که بالغ بر هزار میلیارد تومان بودجه برای این کار نیاز است در حالی که کل بودجه تملک شهرداری در سال جاری ۶۰ میلیارد تومان است و این کار از توان مالی شهرداری خارج است .

وی با بیان اینکه در دو سال گذشته عمده توجهات شورا و شهرداری به مناطق محروم و کم برخوردار بوده است تصریح کرد : برای مهار و هدایت آب های سطحی این منطقه دستورات لازم را به شهرداری منطقه ۲ جهت پیگیری و اقدام خواهیم داد و حتی اگر نیاز به اصلاح بودجه هم داشته باشد آن را انجام خواهیم داد .

مسلم مکاری در این نشست با بیان اینکه شورا و شهرداری همواره برای خدمت رسانی صادقانه به مردم پای کار هستند اظهار داشت : تمام تلاش مان را خواهیم کرد نه تنها در این منطقه بلکه در جای جای این شهر حداقل خدمات را به مردم ارائه دهیم .

 

 

نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه مشکل ترافیک، بزرگ ترین دغدغه ماست افزود : اقدامات زیربنایی بسیار خوبی در این دو سال انجام شده و امیدوارم با همکاری شهروندان عزیز در دو سال باقی مانده از عمر شورای دوره ششم کارهای خوبی انجام شود .

وی در خصوص نصب سرعت گیر در این منطقه ادامه داد : نصب سرعت گیر نیاز به مصوبه شورای ترافیک شهرستان دارد که در این خصوص نیز از طریق فرمانداری پیگیر خواهیم شد .

مسئول کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه برای بازگشایی بلوار شهید قاسمی آمادگی داریم در قالب تهاتر با مالکین این کار را اجرایی کنیم تصریح کرد : در گذشته کانالی برای هدایت آب های سطحی این منطقه در نظر گرفته نشده و در حال حاضر به دلیل وجود زیرساخت های آب و گاز و … برای احداث کانال با مشکل مواجه هستیم .

علی داودی در این نشست با بیان اینکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی در دستور کار قرار خواهد گرفت و تا دو هفته آینده نقشه برداری آن انجام خواهد شد گفت : شهرداری در راس نهادهای خدمت رسان به مردم قرار دارد، شاید خدمات دیگر دستگاه های اجرایی برای مردم ملموس نباشد اما خدمات شهرداری ها همواره در معرض دید و قضاوت مردم قرار دارد .

 

 

شهردار آمل در خصوص خاموشی روشنایی های سطح شهر بیان داشت : روشنایی های تیربرق های بتنی بر عهده اداره برق و تیر برق های فلزی بر عهده شهرداری است که پیگیر این مهم نیز خواهیم شد .

وی با بیان اینکه باید بپذیریم و مطمئن باشید که شورا و شهرداری نیز همانند شهروندان دغدغه آسفالت معابر شهری را دارند ادامه داد : سیاست این دوره از شورا و شهرداری این بوده که به سمت مناطق کم برخوردار و محروم برویم و در ۶ ماه اول سال جاری حدود ۲۰۰ هزار متر مربع آسفالت صورت گرفته که در ادوار گذشته شهرداری چنین کاری صورت نگرفته و سعی مان بر این است تا سطح خدمات را بالا ببریم .

داودی با تاکید بر اینکه نوکری مردم وظیفه ماست و هرچقدر برای مردم این شهر کار کنیم کم است و حتی ۲۴ ساعته هم کار کنیم باز هم شرمنده مردم هستیم خاطرنشان کرد : بازگشایی بلوارشهید قاسمی در توان مالی شهرداری می باشد اما مشکل مالکیتی وجود دارد که برای تملک آنها با مشکل مواجه هستیم که در صدد رفع آن می باشیم و تا زمانی که این مشکل رفع نگردد امکان پذیر نخواهد بود .

 

 

 

 

 

 


7 − = 2

کلمات کلیدی: