هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | نشست و هم اندیشی فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با مردم در مسجد امام حسن مجتبی (ع)
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


نشست و هم اندیشی فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با مردم در مسجد امام حسن مجتبی (ع)

نشست و هم اندیشی فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل و معاونین شهردار با مردم در مسجد امام حسن مجتبی (ع) واقع در آفتاب ۵ برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، سید عباس حسینی در این دیدار بیان کرد : امیدوارم خداوند متعال توفیق بدهد تا از فیوضات این ماه پرخیر و برکت بهره مند شویم .

 

 

فرماندار ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه انجام کارهای فرهنگی و اجتماعی نیازمند تغییر و ایجاد بسترهای لازم در حوزه های فرهنگی و اجتماعی است افزود : یکسری پروژه ها با همکاری شورا و شهرداری از جمله گرمخانه در دستور کار قرار دارد که با حمایت شورا و شهرداری در مسیر درستی قرار گرفته است .

 

 

وی بر ضرورت حضور تمامی موثرین و صاحبان فکر و ایده در این حوزه در سطح شهر برای حل شرایط موجود فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد و گفت : بنده به عنوان خدمتگزار مردم دغدغه دارم و انتظار دارم همه عزیزانی که در این حوزه دغدغه دارند خصوصا مردم پای کار بیایند چرا که ادارات دولتی به تنهایی نمی توانند در این زمینه کاری انجام دهند .

حسینی تصریح کرد : دو استراتژی مهم در دستور کار قرار دادیم یکی غیرت دینی است که باید تک تک ما آن را در خودمان نهادینه کنیم و دیگری نگاه تکلیف مدارانه است که باید در همه موضوعات اتفاق بیفتد و هر کس در هر حوزه به اندازه خودش تاثیرگذار باشد .

محمد توکلی نیز در این دیدار با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان بیان کرد : اعضای شورای اسلامی شهر با انتخاب مردم به عنوان نماینده شما در پارلمان شهری حضور دارند و این اعتماد موجب شد که بار سنگینی بر دوش خود احساس کنیم و برای خدمت رسانی و عمران و آبادانی شهر دست یاری و دوستی به سوی شما دراز می کنیم .

 

 

عضو هیئت رییسه و مسئول کمیسیون خدمات، بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه اعضای شورا به عنوان نماینده مردم باید خود را وقف مردم کنند و پاسخگوی آنان باشند افزود : اهالی و معتمدین محلات بیشتر و بهتر با مسائل و مشکلات محله آشنا هستند و معتمدین محلات می توانند به عنوان پل ارتباطی مدیریت شهری و مردم باشند تا با کمک آنها سریع تر خدمات رسانی کرد .

وی در خصوص مشکل سرویس های بهداشتی سطح شهر گفت : از آنجا که سرویس بهداشتی مناسب و در دسترس بودن یکی از مهم ترین جلوه های بهداشت عمومی محسوب می شود و پاسخگویی به نیازهای شهروندان از هدف های اصلی مدیریت شهری می باشد در معابر اصلی و نقاط پر تردد با چندین مسجد هماهنگی صورت گرفته و قرارداد نیز منعقد شده تا با هزینه شهرداری سرویس های بهداشتی آنها جهت خدمات دهی به شهروندان بازسازی و مرمت شود .

علی داودی در این دیدار اظهار داشت : حدود ۲۰۰ هزار متر مربع مسیر خاکی در داخل محدوده شهر آمل وجود دارد که نیاز به آسفالت دارد و در ۶ ماهه اول سال سعی مان بر این است تا معبر خاکی که ماحصل تفکیک های مجاز هستند وجود نداشته باشد .

 

 

شهردار آمل از شروع به کار مجدد کارخانه آسفالت شهرداری با ظرفیت تولید ۳۰۰ تن آسفالت در روز خبر داد و افزود : با پیمانکار حمل و پخش قرارداد بسته شده تا آسفالت تولید شده در سطح شهر پخش گردد .

وی اذعان داشت : تیر برق های سرگردان در اثر تعریض خیابان با هماهنگی اداره برق و هزینه شهرداری جابجا خواهد شد تا این مشکل که موجب زشت کردن جلوه بصری شهر و ایجاد مشکل می کند برطرف گردد .

 

 

 

 

 


4 + = 10

کلمات کلیدی: