شورای اسلامی شهر آمل | نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با مردم در مسجد باب الحوائج (ع)
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با مردم در مسجد باب الحوائج (ع)

نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل و مدیران عامل سازمان های وابسته با مردم در مسجد باب الحوائج (ع) واقع در انتهای آفتاب ۲۴ برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، احمد محمدی در این نشست با بیان اینکه مناطق کمتر توسعه یافته از اولویت های شورا و شهرداری است و الحمدا… با همکاری مجموعه شهرداری اقدامات خوبی در این مناطق انجام شده است و رسیدگی به کمبودها و مشکلات این مناطق در دستور کار و پیگیری قرار دارد گفت : توزیع عادلانه خدمات، لازمه توسعه یکپارچه شهری است و این مهم باید سرلوحه کلیه ادارات خدمات رسان باشد تا بتوانیم شهری متوازن و یکپارچه در ارائه خدمات را شاهد باشیم .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : ۲۰۰ هزار متر مربع در سطح شهر کوچه خاکی وجود دارد که هنوز رنگ آسفالت به خودشان ندیده اند یا رها شده بودند اما از یک سال گذشته تاکنون حدود ۱۰۰ هزار متر مربع آسفالت در معابر شهری صورت گرفته است .

وی با تاکید بر اینکه کل بودجه تملک شهرداری در سال ۱۴۰۲ به مبلغ ۷۰ میلیارد تومان بوده است اذعان داشت : ۳۸ الی ۴۰ درصد از معابر شهری بر اساس طرح تفضیلی اجرا شده و ۶۰ درصد دیگر هنوز اجرا نشده است که هزینه بسیار سنگینی دارد و شهرداری به دلیل عدم برخورداری از بودجه دولتی توان اجرای این کار را ندارد .

محمدی با بیان اینکه اصلا نگاه ما این نیست که با احداث پارک ها بجای نشاط و شادابی، امنیت مردم به خطر بیفتد تصریح کرد : اخیرا طرح برون سپاری تامین امنیت و نگهداری پارک های سطح شهر به بخش خصوصی را مصوب کردیم تا برای آرامش خاطر و آسایش مردم این کار را به پیمانکار واگذار کنیم تا با اختصاص فضای تجاری جنب پارک ها با حفظ مالکیت شهرداری نگهداری و تامین امنیت پارک ها را بر عهده بگیرند .

علی داودی نیز در این نشست اظهار داشت : شهرداری برای ساختمان هایی که دارای خلاف می باشند خواستار قلع بنا می باشد و این پرونده ها به کمیسیون ماده صد که شبه قضایی می باشد ارجاع داده می شوند و شهرداری موظف است کلیه آرای صادره این کمیسیون را اجرا کند .

 

 

شهردار آمل افزود : وظیفه شهرداری خدمات رسانی به مردم است و وقتی این مسئولیت را قبول کردم بر خودم وظیفه می دانم به مردم پاسخگو باشم .

وی با اشاره به اینکه گلایه های شما به حق است ولی ظرفیت شهرداری که بهای خدمات چندین برابر شده بسیار مشکل است خاطرنشان کرد : برای بازگشایی خیابان جنب این مسجد برآورد خواهیم کرد تا ببینیم آیا اجرای آن در توان شهرداری می باشد یا خیر .

 

 

 

 

 

 


5 + 7 =

کلمات کلیدی: