هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر آمل با فرماندار ویژه
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر آمل با فرماندار ویژه

نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر آمل و معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به منظور بررسی مسائل و مشکلات و توسعه شهر برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، سید عباس حسینی در این نشست به برگزاری نشست ها در راستای هم افزایی و همفکری بیشتر و پیگیری و بررسی خواسته های شهروندان تاکید کرد و گفت : مطالبات مردمی و خدمت رسانی به شهروندان باید با جدیت و سرعت انجام شود .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه مسئولین باید به مردم پاسخگو باشند، در کنار مردم قرار گیرند و حرف مردم را بشنوند افزود : باید با نگاه تخصصی و حرکت رو به جلو، اولویت ها را مشخص و فضای شهری را به نوعی مدیریت کنیم .

وی خواستار تعاملات قوی تر مسئولین شهری در جهت رقم زدن اتفاقات بزرگ شد و تصریح کرد : اتفاقات کوچک روحیات مردم را عوض نمی کند، مردم دنبال اتفاقات ویژه هستند و این مطالبه و خواسته، حق مردم است.

حسن مجیدی کیا نیز در این نشست اظهار داشت : متاسفانه شرایط کنونی، شرایط مطلوبی نیست و هنر این است که بتوان شرایط فعلی را مدیریت کرد چرا که در شرایط بحران فرصت هایی است که در شرایط عادی وجود ندارد.

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : الحمدا… اعضای شورا، شهردار، معاونین شهردار و مدیران شهرداری همه پای کار هستند و دلسوزانه در حال کار و تلاش هستند و در این راه نیاز به وفاق و همدلی کلیه مسئولین شهری داریم .

وی در پایان بیان کرد : امیدوارم با برنامه ریزی دقیق، کارشناسی، همت و تلاش مضاعف مجموعه مدیریت شهری بتوانیم گام مهمی در راستای توسعه و آبادانی شهر برداریم .

 

 

 

 

 

 


8 − = 6

کلمات کلیدی: