هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با مردم در مسجد شهدای شهرک آزادگان فازدوم
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با مردم در مسجد شهدای شهرک آزادگان فازدوم

نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل، معاونین شهردار، رییس کمیته امداد و معاون اداره مخابرات آمل با مردم در مسجد شهدای شهرک آزادگان فاز ۲ برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حسن مجیدی کیا در این نشست با بیان اینکه حضور در بین مردم و آشنایی با درخواست ها و مشکلات آنها برکات زیادی دارد که علاوه بر مشاهده مشکلات و معضلات از نزدیک، حفظ ارتباط دوسویه با شهروندان و به دنبال آن مشارکت مردم برای خدمت رسانی بهتر می شود گفت : این رویکرد مد نظر اعضای شورا قرار گرفته و به همین منظور هر ماه دو بار در یکی از مساجد شهر در مناطق مختلف از نزدیک با شهروندان دیدار می کنیم تا از درخواست ها و مشکلات آنان باخبر شویم .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه هر چقدر تعداد مسئولین شهری در این نشست ها بیشتر و پررنگ تر باشد دغدغه ها و مشکلات شهروندان در مدت زمان کوتاه تری مرتفع خواهد شد افزود : برای پیگیری مصوبات این نشست ها در محلات، فردی که مورد اعتماد همان محله می باشد را به شورا معرفی نمایند .

علی داودی شهردار آمل نیز در این نشست با بیان اینکه دیدارهای مردمی به منظور بررسی و شناسایی مشکلات موجود با جدیت در دستور کار شورا و شهرداری است گفت : بخش عمده ای از جانمایی وسایل ورزشی و مقدمات روشنایی شهرک آزادگان مهیا شده و در دستور کار قرار دارد .

وی تصریح کرد : مذاکرات با مالک املاک ضلع شرقی منتهی به باغ متکان انجام شده است و مقرر شد اهالی جهت تفکیک و تغییر کاربری به شهرداری مراجعه نمایند تا پس از انجام مراحل قانونی، بازگشایی خیابان اتصالی شهرک آزادگان به بلوار ولایت شمالی در دستور کار قرار گیرد .

در این نشست شهروندان محله شهرک آزادگان درخواست ها و مشکلاتی نظیر روکش آسفالت برخی از کوچه ها، روشنایی معابر، هدایت آب های سطحی، تابلوهای معرف ورودی و کوچه های شهرک را بازگو کردند و در ادامه اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل پاسخگوی سوالات و درخواست های مردم بودند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 


5 × 1 =

کلمات کلیدی: