هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر آمل با منتخبین شورای دوره ششم
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند   'امام حسین (ع )'


نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر آمل با منتخبین شورای دوره ششم

اولین جلسه هم اندیشی و آشنایی منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر آمل با اعضای شورای دوره پنجم در صحن شورا برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، خسرو ابراهیم زاده در این نشست ضمن تبریک به منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر آمل بیان داشت : شرط موفقیت شورا تعامل، همکاری و وحدت رویه است و انشاءالله وحدتی که امروز در بین شما شاهد آن هستیم در پایان ۴ سال هم این وحدت و همدلی حفظ شود و برنامه ها و خدمات خوبی برای شهروندان عزیز داشته باشید .

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : کارکردن در شهر آمل سخت است چرا که مردم آمل همیشه جلوتر از مسئولین حرکت می کنند و باید برنامه محور باشید و انتظارات بجا و بحق شهروندان را برآورده نمائید .

 

 

وی با بیان اینکه سنگ بنای بسیار خوبی را در شهر  ایجاد کردیم و پروژه های بسیار خوبی را به بهره برداری رساندیم ادامه داد : یکی از دغدغه هایی که در دو سال اخیر داشتیم در حوزه بازنگری طرح جامع و طرح تفضیلی بود که بحث افزایش سه روستای کلاکسر، قرق و شادمحل به محدوده شهر پیشنهاد شد که زیربار نرفتیم و خواسته ما این بوده که در خیابان هراز ۳۶ هکتار به محدوده شهری اضافه شود که متاسفانه حاشیه هایی نادرست و جهت دار ایجا شد و این کار انجام نشد و امیدواریم شورای دوره ششم بتوانند این راه را به سرانجام برسانند .

ابراهیم زاده با بیان اینکه ساماندهی و بستر سازی رودخانه خروشان و کبیر هراز تحت پروژه اجرای پارک ساحلی در چندین فاز در دست اجراست تصریح کرد : پروژه عظیم بلوار ولایت شمالی را در سال ۹۶ به بهره برداری رساندیم و در بلوار ولایت جنوبی نیز بالغ بر ۷۰ درصد از تملکات آن انجام شده است که امیدواریم این رینگ در دوره ششم شورا ادامه یابد و تکمیل شود .

وی اظهار داشت : در حوزه های مختلف شهری هیچ یک از شهرهای استان مازندران به اندازه شهر آمل پروژه های در دست اجرا ندارند، خیلی از شهرداری ها در پرداخت حقوق و مزایای روزانه خود مشکل دارند ولی الحمدا… در شهرداری آمل مشکلی در این خصوص وجود ندارد و این مهم حاصل تصمیم گیری و تصمیم سازی همکاران عزیزم در شورا، تیم شهرداری و سازمان ها که بالطبع مسیر اداری و وظایف خودشان را انجام می دهند می باشد .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه در حال حاضر شورا و شهرداری تعامل بسیار خوبی با سایر دستگاه ها دارند اذعان داشت : یکی از مواردی که سعی کردیم همواره رعایت کنیم این بوده که هرگز فراموش نکردیم ما نوکر مردم هستیم و در تصمیم گیری ها خصوصا در دفترچه عوارضی همیشه نگاه حمایتی از شهروندان داشتیم تا این فضا و اعتماد سازی را ادامه دهیم .

احمد محمدی منتخب مردم آمل در ششمین دوره شورای اسلامی شهر آمل نیز در این نشست با بیان اینکه مردم آمل لایق بهترین ها هستند گفت : شهر آمل پیشانی استان مازندران، ورودی پایتخت و سایر استان های کشور است و باید دیدگاهی که در بین مدیران استانی و ملی نسبت به آمل وجود دارد به عنوان یک شهر نه به عنوان پیشانی استان، تغییر یابد ، شهروندان فهیم ما با پتانسیل های مادی، معنوی، سیاسی، علمی، اجتماعی و تاریخی بیش از این لایق خدمات هستند .

 

 

وی افزود : اولین هدف ما این است تا از تجربیات ارزشمند شما که حاصل زحمات چندین ساله است استفاده کنیم و تقاضا دارم این تجربیات را چه در شروع و چه در ادامه کار از ما دریغ نکنید، ما برای ادامه کار شما آمدیم و دست یاری به سوی شما دراز می کنیم .

منتخب مردم آمل در ششمین دوره شورای اسلامی شهر آمل خاطرنشان کرد : کلیه منتخبین دوره ششم در اولین جلسه عهد بستیم و هم قسم شدیم تا دوستی و وحدت را تا پایان دوره حفظ کنیم چرا که هدف ما خدمت است و سعی خواهیم نمود فقط منافع شهر و شهروندان را در نظر داشته باشیم و اگر ما متحد باشیم می توان جلوی برخی از سهم خواهی ها و زیاده خواهی ها ایستاد .

وی با بیان اینکه استفاده از تمام پتانسیل ها و ظرفیت های شهری یکی دیگر از هدف های ما می باشد ادامه داد : اصلی ترین و مهم ترین وظیفه شورای شهر انتخاب شهردار متعهد و متخصص بر مسند شهرداری است و با انتخاب شهردار خوب حداقل ۷۰ درصد دغدغه ها و مشکلات ما کاهش پیدا می کند و ما نقش نظارتی خود را می توانیم درست تر انجام دهیم و بدین منظور به دور از هرگونه مسائل مختلف خیلی شفاف فراخوان عمومی دادیم تا هر کسی با توجه شرایط تخصصی و خاصی که وجود دارد بتواند ورود پیدا کند .

محمدی شفاف سازی را یکی دیگر از اهداف شورای دوره ششم برشمرد و گفت : ما نماینده مردم هستیم و باید به آنها گزارش کار دهیم، ارتباط بین ما و مردم باید برقرار باشد و مردم بدانند که در شهر چه خبر است و چه کارهایی انجام می شود و اگر نقدی هم باشد با جان و دل می پذیریم .

 

 

 

 


× 9 = 18

کلمات کلیدی: