هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | نشست مشترک هیات امنای شهرک صنعتی امام زاده عبدالله (ع) با اعضای شورای اسلامی شهر آمل
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


نشست مشترک هیات امنای شهرک صنعتی امام زاده عبدالله (ع) با اعضای شورای اسلامی شهر آمل

نشست مشترک هیات امنای شهرک صنعتی امام زاده عبدالله (ع) با اعضای شورای اسلامی شهر و معاون خدمات شهری شهرداری آمل در سالن اجتماعات شورا برگزار شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، محمد محمدی نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل در این نشست صمیمی با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص اشتغال جوانان اظهار داشت : نیاز است شورای اسلامی شهر و سایر ارگان های دولتی شهر آمل در این زمینه حمایت کنند و بایستی کلیه برنامه های ما در راستای این امر تنظیم شود .

.

.

وی با بیان اینکه الحمدا… با اشتغال زایی که شهرک صنعتی ایجاد نموده، خیلی از آسیب های اجتماعی شهر آمل نسبت به شهرهای دیگر کاهش پیدا کرده است افزود : امروز شما و کلیه کارخانه های صنعتی مشکلات بسیاری دارید، انشاءا… ما بتوانیم بعنوان اعضای شورا در حوزه اختیاراتی که داریم ورود پیدا کنیم تا قسمتی از مشکلات شما را حل نمائیم .

خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این نشست ضمن خوش آمدگویی به صنعتگران عزیز گفت :  انشاءا… با رونق اقتصادی دوباره بتوانیم شاهد پیشرفت صنعتی بیشتر در شهر و درآمد خوب در حوزه شهری باشیم .

.

.

وی با بیان اینکه شهر آمل به عنوان قطب صنعت استان می باشد تصریح کرد : متاسفانه با توجه به مصوبه دولت و مجلس مبنی بر استانی شدن ارزش افزوده، فشار اقتصادی زیادی به شهرداری آمل وارد شده است .

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به درخواست هیات امنای شهرک صنعتی در خصوص کمک در حمل زباله شهرک صنعتی ادامه داد : با توجه به مشارکت این عزیزان در بحث عمران و آبادانی شهر، با هماهنگی مشاور حقوقی شورا و واحد حقوقی شهرداری پیگیر خواهیم شد تا در صورت وجود راهکار قانونی پس از اتخاذ مصوبه در این خصوص همکاری و مساعدت نمائیم .

سید مجتبی رضوی رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان و نائب رییس هیات مدیره شهرک صنعتی امام زاده عبدا… (ع) به بیان گزارشی از روند خدمات انجام شده و وجود برخی مشکلات در شهرک صنعتی اشاره کرد و گفت : احساس ما این است که هم ما و هم شما در حوزه مسئولیت هایی که در جامعه داریم مسئولیت خطیری داریم، ما در شهرک صنعتی در حوزه کارآفرینی و اعضای شورا بعنوان کسانی که باید استراتژی کلان شهر را تنظیم و برای توسعه و پایداری آن فکر کنند مسئولیت اجتماعی مهم تری نسبت به دیگران داریم و به همین خاطر هم نشینی و مجالست ما می تواند برای رسیدن به این هدف موثر باشد .

وی افزود : آمل بعنوان پایتخت صنعتی استان، پایتخت تاریخی کشور هم محسوب می شود و با توجه به نخبگانی که پرورش داده و الان هم در حقیقت وجود دارند پایتخت فرهنگی کشور نیز محسوب می شود و این پتانسیل را دارد که روابط تعریف شده بین مردم و مجریان مدرن تر و بهتر باشد .

علیرضا زرین نژاد عضو هیات امنای شهرک صنعتی امام زاده عبدالله (ع) نیز در این نشست از آمادگی شهرک صنعتی جهت جذب سرمایه گذار خبر داد و گفت : خوشبختانه با توجه به زیرساخت های موجود و پتانسیل بالقوه شهر آمل شرایط خوبی برای جذب سرمایه گذار فراهم است .

.

 

 


− 2 = 3

کلمات کلیدی: