شورای اسلامی شهر آمل | نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با نماینده مجلس
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کندنشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با نماینده مجلس

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با حضور در دفتر نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با وی دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، رضا حاجی پور در این نشست صمیمی با اشاره به ظرفیت های آمل گفت : هر چه رابطه شورا و شهرداری با مردم بیشتر باشد این موضوع سبب افزایش اعتماد عمومی و به دنبال آن حضور مردم در شهرداری و افزایش درآمد شهرداری خواهد شد .

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی افزود : فرصت های سرمایه گذاری تنها راه رشد و شکوفایی شهر می باشد و باید با ایجاد این فرصت ها ورود سرمایه گذاران به شهر آمل را رقم بزنیم .

وی تصریح کرد : همه باید برای پیشرفت و توسعه شهر و رفع مشکلات تلاش کنیم و به تنهایی نمی توان کاری انجام داد، باید با همفکری و تعامل حرکت کنیم، شما پیگیری و حرکت کنید و هرجا به مشکلی برخورد نمودید ما هم حمایت و پیگیری خواهیم کرد تا از بهترین راه برای رفع مسائل و مشکلات اقدام کنیم .

محمد محمدی نیز در این دیدار ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش بیان داشت : انشاءا… این شوری که در جامعه ایجاد شده به شعور حسینی تبدیل شود تا برای پیشرفت جامعه از آن استفاده کنیم .

رییس شورای اسلامی شهر آمل ضمن تقدیر از زحمات هیئت رییسه قبلی شورا در سال اول فعالیت و طرح مشکلات و مطالبات شهرداری و مردم خواستار مساعدت برای رفع این مشکلات شد و افزود : اگر شورا و شهرداری به موفقیتی دست پیدا کنند  مطمئنا رضایت مردمی را در پی خواهد داشت و نماینده مجلس هم در آن سهیم است .

وی با بیان اینکه کلیه قراردادهای شهرداری نسبت به سال گذشته دوبرابر شده است تصریح کرد : متاسفانه امروز در حوزه شهری دست شهرداری ها خالی است و با توجه به اینکه برخی از شهرداری ها نیمی از بودجه شان از بخش خصوصی و به صورت مشارکتی و سرمایه گذاری است ما هم باید به این سمت حرکت کنیم .

محمدی با بیان اینکه سیاست های تشویقی خوبی را برای سال جاری در دستور کار قرار دادیم ادامه داد : اصلاح دفترچه عوارض شهرداری را در دستور کار قرار دادیم و تغییرات بسیار خوبی در آن دیده شده است چرا که این حق شهروندان عزیز است و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد .

رییس شورای اسلامی شهر آمل خواستار حمایت نماینده مجلس در بحث اخذ مجوز بلندمرتبه سازی و اصلاح حریم و محدوده شهر آمل شد و اذعان داشت : هرچه وحدت و همدلی بین مجموعه شهری بیشتر باشد نفع آن را شهر و شهروندان خواهند برد و توسعه شهر را در پی خواهد داشت .

علی داودی نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات در حال انجام شهرداری، اولویت شورا و شهرداری آمل را رفع مشکلات مردم و ایجاد زیرساخت های توسعه بیان کرد و گفت : در سال ۱۴۰۱ چندین پروژه اساسی استارت زده خواهد شد و با پیشرفت فیزیکی زیادی سال را به پایان خواهیم برد .

شهردار آمل با بیان اینکه اعضای شورا دغدغه دارند و همراه هستند تصریح کرد : الحمدا… از سال ۱۴۰۱ آسفالت مورد نیاز شهر را خودمان تولید می کنیم .

 

 

 

 

 

 

 

 


6 + 8 =

کلمات کلیدی: