هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | نشست صمیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران با اعضای شورا و شهردار آمل
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


نشست صمیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران با اعضای شورا و شهردار آمل

نشست صمیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران با اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل و رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در صحن شورا برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، دکتر حسن رنگرز در این جلسه با بیان اینکه ورزش آمل یکی از قطب ها و اضلاع ورزش استان است و قهرمانان المپیک، ظرفیت ها و استعدادهای نابی در گوشه گوشه این شهر وجود دارد گفت : با وجود اعضای شورا، فرماندار ورزش دوست، نماینده فرهیخته و مجموعه مسئولین شهری ورزشی، افق و چشم انداز روشنی را برای ورزش آمل می توان متصور بود .

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران افزود : شهرداری ها و شوراها تکالیف، ماموریت ها و وظایف متعدد و متنوعی را عهده دار هستند و در حوزه ورزش همراهی و هم افزایی دستگاه ها اتفاقات میمون و مبارکی را برای ورزش استان رقم زده است .

رنگرز تصریح کرد : هر اندازه که در حوزه ورزش شهرستان هزینه شود قطعا سرمایه گذاری است که برکات این مهم را ورزش کشور در ماه های منتهی به رقابت های المپیک خواهد دید .

وی ادامه داد : این روزها با وضعیتی که متاسفانه ویروس منحوس کرونا ایجاد کرده نیاز به بهره مندی از ظرفیت های بین بخشی دستگاه های مختلف می باشد و باید با هم افزایی و انرژی که از ظرفیت های مقفول باقی مانده شهرستان و استان وجود دارد آن را به بالفعل تبدیل کرد تا ورزش مازندران بتواند به حداکثر ظرفیت های خودش در زمینه مدال آوری برسد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران با بیان اینکه خوشبختانه اتفاقات بسیار خوبی در شهرستان آمل با اراده شما عزیزان محقق شده است تاکید کرد : مردم آمل در حوزه مدیریت شهری به درستی به شما اعتماد کردند و شما آراء ، عقاید و مطالبات مردم را پیگیری کردید .

وی ابراز امیدواری کرد : با نگاه بلند و اراده بسیار خوبی که در مجموعه شورا و شهرداری وجود دارد کمک کنید تا دو پروژه بر زمین مانده ورزش استان، استادیوم فوتبال و سالن صخره نوردی با همت و کمک شما و تلاش همکاران ما در اداره کل انجام شود .

خسرو ابراهیم زاده نیز در این جلسه با بیان اینکه شهید سرافراز این شهر، شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده بعد از ۴ سال به خانه خودش بر می گردد و برسم ادب به پاس رشادت ها و جانفشانی های این عزیزان سر تعظیم فرود می آوریم گفت : همواره اعتقاد داریم که امنیت و آرامش سرزمین کهن ایران را مدیون این رشادت ها هستیم و شهرداری با فضاسازی سیمای شهری، باید شرایطی را فراهم کند تا در شان این مسافری که بعد از ۴ سال و اندی به وطن و خانه اش بر می گردد باشد .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد : پتانسیلی که در ورزش استان مازندران وجود دارد به تنهایی و در بعضی از مواقع جور خیلی از استان ها را کشیده و با توجه به اینکه در تاریخ ورزش استان همیشه در رویداد المپیک مقام ها و عناوینی داشتیم انتظار داریم با توجه به المپیک پیش رو همه استان برای حمایت و موفقیت ورزش استان متحد و بسیج شوند .

وی تصریح کرد : تمام شهرهای استان، همه بایستی با توجه به شرایط موجود پای کار بیائیم و در بخش های مختلف  در بحث پروژه های عمرانی و وضعیت پروژه های نیمه کاره هر شهری با توجه به پتانسلی که دارد باید ورود پیدا کند و کمک کار مجموعه ورزش استان باشند و برای حمایت از مدال آوران و قهرمانان همه باید پای کار باشند تا فرزندان این استان و این شهر بتوانند در آوردگاه جهانی، خصوصا المپیک پیش رو که ۱۰ ماه آینده برگزار می شود نتایج بسیار خوبی کسب نمایند .

ابراهیم زاده با بیان اینکه در مصوبات حوزه فرهنگ، هنر و ورزش هر ۹ عضو شورا همیشه نگاه مثبت و حمایتی داشته اند افزود : یکی از وظایفی که در بحث رسالت شهرداری ها گنجانده شده ورزش همگانی است و در این خصوص به شهرداری ابلاغ کردیم کلیه پارک های سطح شهر را تجهیز و برای استفاده از فضای موجود در اختیار هیئت ورزش های همگانی و اداره ورزش و جوانان قرار دهند تا بتوانیم نشاط، شادابی و سلامت شهروندان را به عنوان یک اصل در کنار فعالیت ها، رسالت و وظایفی که بر عهده ما است داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد : با توجه به میهمان ناخوانده یعنی ویروس کرونا، خانواده ورزش یکی از بزرگترین متضررین در این عرصه هستند و تقاضا دارم این فضا نیز مهیا شود تا هر چه زودتر شاهد بازگشایی باشگاه ها باشیم .

رییس شورای اسلامی شهر آمل خواستار واگذاری سالن نیمه کاره صخره نوردی به شهرداری شد و بیان داشت : با توجه به اینکه سازمان آتش نشانی شهرداری برای سلامت جسمانی و موارد تمرینی از سالن صخره نوردی می تواند استفاده کند این مکان را به شهرداری واگذار کنید تا شهرداری این مکان را تکمیل نماید .

وی در پایان افزود : ورزشگاه یا استادیوم آمل که حدود ۱۵ سال هنوز به ۵۰ درصد پیشرفت کاری نرسیده اگر شرایط تکمیل آن برای دولت فراهم نیست آن را به شهرداری واگذار کنند تا این فضای ورزشی را برای شهروندان فراهم کنیم .

 

 

 

 


3 + = 9

کلمات کلیدی: