هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | نشست صمیمی رییس شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با همکاران روابط عمومی
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


نشست صمیمی رییس شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با همکاران روابط عمومی

رییس شورای اسلامی شهر و شهردار آمل در نشست صمیمی با همکاران روابط عمومی شورا، شهرداری و سازمان های وابسته، از تلاش های آنان تقدیر کردند .

.

1-2

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، اسداله تورنگ در این نشست ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن و رحمت الهی با بیان اینکه شکی نیست روابط عمومی با اطلاع رسانی، اطلاع یابی و انعکاس به موقع مسائل، مشکلات و نیازهای مخاطبان، مدیران را در فرآیند مهم تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی یاری می‌نماید گفت : روابط عمومی ها گزارشگر فعالیت های بسیار خوب شورا، شهرداری و سازمان های وابسته در سال های اخیر بوده اند .

رییس شورای اسلامی شهر آمل خدمات و کوشش خردمندانه دست اندرکاران این حوزه را بسیار ارزنده و قابل ستایش دانست و افزود : انصافا شهرداری در این چند سال خدمات ارزشمندی از جمله بازگشایی بلوارها و رینگ های داخلی با کیفیت خوب برای رفع معضل ترافیک، احداث پارک های محله ای، پیاده روسازی معابر شهری، احداث فضای سبز شهری، احداث پارکینگ های عمومی، بهبود مبلمان شهری و … با همت و تلاش شهردار، مدیران و پرسنل زحمتکش و سختکوش شهرداری و سازمان های وابسته انجام داده و یادگار خوبی از خود بجای گذاشتند .

رییس شورای اسلامی شهر آمل خطاب به همکاران روابط عمومی با بیان اینکه زبان گویای شما موجب شده تا شهروندان به شورا و شهرداری اعتماد کنند گفت : شما مبلغان خوبی برای خدمات انجام شده بودید و مردم نیز قدردان هستند .

تورنگ در ادامه به سخنان استاندار مازندران در خصوص اقدامات شورا و شهرداری آمل اشاره و تصریح کرد : استاندار مازندران بارها در مناسبت های مختلف به شهر آمل اشاره داشتند که در شهر آمل اقدامات اساسی و زیربنایی خوبی انجام شده و شهر آمل به عنوان الگو، یکی از شهرهای پیشرو در استان محسوب می شود و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و در سال های آتی نیز شاهد این گونه اقدامات باشیم تا شهری زیبا و آباد داشته باشیم .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این نشست ضمن قدردانی از حماسه پرشور انتخابات ۹۶ و قدردانی از متولیان برگزاری انتخابات در شهرستان آمل که کمر همت را بستند تا انتخابات بی شائبه در آمل برگزار شود اظهار داشت : شهرداری آمل با تمام توان، تلاش خود را برای برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات انجام داده است .

وی با بیان اینکه اکنون همکاران روابط عمومی متعصب ما به بلوغ کاری و پختگی رسیده اند یادآور شد : از طریق روابط عمومی، فعالیت ها، اهداف و برنامه های یک سازمان شناخته می شود و این امر حساسیت و مسئولیت این واحد را سنگین تر می کند .

امیرسلیمانی با بیان اینکه شهرداری نهادی اجرایی و خدماتی است نه سیاسی اذعان داشت : در این چند سال سعی کردیم که شهرداری پاتوق سیاسیون نشود و تلاش کردیم برای منفعت شهر و شهروندان با همه تعامل داشته باشیم .

 وی با بیان اینکه برخی از رسانه ها امروز در فضای مجازی در حال تخریب مجموعه مدیریت شهری هستند افزود : برای افرادی که تحت عنوان رسانه فضای توهین، تهمت و تخریب را پیش گرفته اند و سابقه آنها در سال های اخیر برای مردم روشن می باشد پرونده قضایی تشکیل شده و دستگاه های قضایی هم هوشیار هستند و عملکرد آنها را تحت نظر دارند .

شهردار آمل ادامه داد : خوشبختانه در این دوره همواره تعامل دوسویه خوبی بین شورا و شهرداری وجود داشته و اعضای شورا از هیچ کوششی دریغ نکرده اند و اجرای پروژه های عظیم عمرانی حاصل این تعاملات است .

وی در خصوص تاخیر در پرداخت حقوق پرسنل شهرداری که موجب شایعه پراکنی توسط تخریب گران شده است تصریح کرد : به دلیل مشکلی که در نرم افزار اقتصاد و دارایی بوجود آمده، حقوق همکاران با تاخیر پرداخت شده است و هیچ اتفاق خاصی در این خصوص بوجود نیامده است .

امیرسلیمانی خاطرنشان کرد : ما رسالت مهم تری داریم و آن آبادانی و ایجاد و ارتقاء رفاه برای شهروندان عزیز است .

شهردار آمل با اشاره به اینکه ما باید انتقاد پذیر باشیم و نسبت به رفع مشکلات شهروندان تلاش کنیم گفت : شهرداری یک سازمان تبلیغاتی نیست، ما یک سازمان اجرایی و خدمات رسان هستیم که مردم خدمات ما را لمس می کنند و موضوعاتی که جزو وظایف ذاتی شهرداری می باشد را نیاز نیست به مردم گوشزد کنیم و آن را تبلیغاتی کنیم .

وی در ادامه از همراهی و تلاش روزافزون مدیران شهرداری آمل تقدیر کرد و یادآور شد : امروز مدیران شهرداری آمل از نخبگان هستند و امیدوارم اعضای شورای اسلامی شهر جدید نیز از توانمندی این مدیران به نحو احسن برای خدمت به شهروندان استفاده کنند .

.

1-1

1-3


7 × = 21

کلمات کلیدی: