هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | معرفی رییس و اعضای کمیسیون های شورا در شهرداری آمل
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


معرفی رییس و اعضای کمیسیون های شورا در شهرداری آمل

عصر روز دوشنبه ۹۶/۶/۶ جلسه انتخابات کمیسیون ها و نمایندگان شورا در شهرداری و سازمان های وابسته با حضور کلیه اعضای شورا در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر آمل برگزار و نتایج آن مشخص شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل ضمن قدردانی از حضور حداکثری اعضای شورا و با اشاره به آغاز به کار دوره ی پنجم شورا اظهار داشت : اعتقادم بر این است هدف بنده و کلیه اعضای شورا تلاش در راستای رفع مشکلات و رشد و توسعه همه جانبه شهر عزیزمان آمل خواهد بود و امیدوارم در این راه با وحدت رویه و همدلی اعضا و همراهی شهروندان فهیم آملی شهر عزیزمان آمل را به جایگاه واقعی اش برسانیم .

.

.

وی افزود : مردم به ما اعتماد کردند و ما باید با تصمیم گیری های خوب در صحن شورا جواب اعتماد مردم را بدهیم تا شهردار که مدیر اجرایی شهر می باشد آن را به مرحله اجرا درآورد .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه باید در این دوره سعی کنیم تا با صفا، صمیمیت و همدلی کارها را به پیش ببریم ادامه داد : مردم کارهای ما را زیر نظر دارند و ما که تابع قرآن و اسلام هستیم باید خدا را در نظر بگیریم تا خدای ناکرده شرمنده مردم و شهدا نشویم .

 

نتیجه انتخابات کمیسیون ها و نمایندگان شورا در شهرداری و سازمان های وابسته به شرح ذیل می باشد :

خزانه دار شورا : قاسم رسولی

سخنگوی شورا : خسرو ابراهیم زاده

منشی دوم شورا : قاسم رسولی

نماینده شورا در شورای شهرستان : دکتر فرزین محمودی پاتی

مسئول کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورا : محمد محمدی

مسئول کمیسیون طرح و برنامه ریزی و توسعه شهری : دکتر فرزین محمودی پاتی

مسئول کمیسیون فنی شورا : فرشید لیتکوهی

مسئول کمیسیون نظارت بهداشت و محیط زیست : محمد محمدی

مسئول کمیسیون اجتماعی و بانوان : غلامحسین شفیع زاده

 

نماینده شورا در سازمان ها ی وابسته به شهرداری :

سازمان فرهنگی و ورزشی : قاسم رسولی

سازمان آرامستان : مسعود تسلیمی

سازمان مدیریت پسماند : محمد محمدی

سازمان پارکها و فضای سبز : دکتر فرزین محمودی پاتی

سازمان عمران : فردوس قربانی

سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی : فرشید لیتکوهی

سازمان آتش نشانی : خسرو ابراهیم زاده

سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات : قاسم رسولی

 

نماینده شورا در کمیسیون ها :

نماینده اول در کمیسیون تقویم : خسرو ابراهیم زاده

نماینده دوم در کمیسیون تقویم : مسعود تسلیمی

کمیسیون تحویل : فرشید لیتکوهی

کمیسیون ماده صد اول : قاسم رسولی

کمیسیون ماده صد دوم : جهانگیر آذری

نماینده اول در کمیسیون بند ۲۰ : محمد محمدی

نماینده دوم در کمیسیون بند ۲۰ : فرشید لیتکوهی

نماینده اول در هیئت حل اختلاف : غلامحسین شفیع زاده

نماینده دوم در هیئت حل اختلاف : جهانگیر آذری

.

 

 

 


8 − = 2

کلمات کلیدی: