هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | مراسم معارفه سرپرست شهرداری آمل برگزار شد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند   'امام حسین (ع )'


مراسم معارفه سرپرست شهرداری آمل برگزار شد

مراسم معارفه سرپرست شهرداری آمل با حضور رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل در سالن اجتماعات شهرداری برگزار و علی محمد مقدس به عنوان سرپرست جدید شهرداری آمل انتخاب شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، محمد محمدی در این جلسه از خدمات و زحمات شبانه روزی احمد امیرسلیمانی در سمت شهردار آمل قدردانی کرد و گفت : آقای امیرسلیمانی در زمینه پروژه های عمرانی کارهای بسیار بزرگی انجام دادند .

رئیس شورای اسلامی شهر آمل افزود : هر مدیری روزی می آید و روزی دیگر باید مسئولیت را کنار بگذارد و برود اما مهم این است که دیگران بعد از رفتن آن مدیر چگونه قضاوت می کنند و خوشبختانه باید گفت آقای امیرسلیمانی از همان ابتدای خدمت برای آمل زحمات بسیاری کشیدند و پروژه های عمرانی عظیمی افتتاح کردند .

وی خطاب به سرپرست جدید و مدیران شهرداری گفت : با نظر اعضای شورای اسلامی شهر روز گذشته علی محمد مقدس به عنوان سرپرست شهرداری آمل انتخاب شدند و در حال حاضر رسما به عنوان سرپرست شهرداری آمل معرفی می شوند و از مدیران شهرداری انتظار دارم همانند شهردار در این مدت چند ماه او را ببینید، در کنار او کار کنید و تمام اختیاراتی که یک شهردار دارد آقای مقدس دارند و با قدرت به کارتان ادامه دهید و پروژه های عمرانی را شروع کنید و این ایمان را داشته باشید که شورا از شما حمایت خواهد کرد و انتظار دارم در این چند ماه شاهد اتفاقات خوبی در شهر باشیم .

محمدی با بیان اینکه بنده و دکتر تسلیمی به نیابت از اعضای شورا در این جلسه حضور پیدا کردیم تصریح کرد : هدف ما شهر آمل است و مهم نیست چه کسی در چه پستی باشد، مهم این است که همه ما باید به شهر آمل خدمت کنیم و در گستره ای که وظیفه ذاتی ماست ، ملاک ما باید شهر آمل، شهروندان و آبادانی شهر باشد، برای ما فرد معنی ندارد، امیدوارم در کنار هم بتوانیم گام های موثری برای شهر آمل برداریم .

مسعود تسلیمی نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه اظهار داشت : همه ما تا مدتی که در یک پست هستیم باید منشا خیر برکت و در جای دیگر نیز منشا خیر دیگری باشیم .

وی افزود : با حمایت کلیه اعضای شورا و همت مدیران و کارکنان شهرداری باید با وفاق و همدلی در جهت منافع، مصالح و توسعه شهر و خدمات رسانی به شهروندان فهیم آملی گام های موثری برداریم .

نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل ضمن قدردانی از زحمات چند ساله احمد امیرسلیمانی گفت : موضوع مهمی که از شهرداری آمل در این مدت چند سال جا مانده و اگر در خانه هر فردی در شهر آمل نیز مراجعه کنید اقرار به پاکدستی در شهرداری آمل دارند که این مهم در استان ، از نظر بازرسین و مردم زبانزد است و امیدوارم صحه بیشتری بر روند پاکدستی و سلامت در شهرداری بگذارید چرا که آبروی همه ما در گرو همین موضوع می باشد .

علی محمد مقدس نیز در این جلسه از حسن اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر آمل قدردانی کرد و گفت : امیدوارم در کنار همدیگر با وفاق، همدلی، صلابت و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر حق مطلب که توسعه، عمران و آبادانی شهر و خدمت به شهروندان می باشد را بتوانیم ادا کنیم .

در پایان این جلسه حکم انتصاب علی محمد مقدس به عنوان سرپرست شهرداری آمل به وی اهداء شد .

.

 

 

 

 


2 × = 18

کلمات کلیدی: