هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | محمدی مسئول کمیسیون طرح و برنامه و بودجه شورا : چابک سازی شهرداری آمل در اولویت قرار گیرد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


محمدی مسئول کمیسیون طرح و برنامه و بودجه شورا : چابک سازی شهرداری آمل در اولویت قرار گیرد

جلسه کمیسیون طرح و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر آمل با حضور اعضای شورا، معاون مدیریت و منابع شهرداری و مسئول واحد کارگزینی شهرداری برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، احمد محمدی بیان داشت : یکی از دغدغه های همکارانم در شورا از شروع کار تاکنون بحث منابع انسانی بوده و در ابتدا باید اطلاعات کاملی از کارکنان کسب کنیم و سپس نسبت به توانمندسازی آنها اقدام کنیم .

مسئول کمیسیون طرح و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر آمل افزود : سیاست شورا بر این است تا هیچ گونه نیروی جدیدی جذب نگردد و هر کسی باید در جایگاه خودش کار کند .

وی با بیان اینکه در شهرداری باید چابک سازی نیروها صورت گیرد اذعان داشت : چابک سازی به معنای تعدیل نیرو نیست بلکه باید با مدیریت بهینه، هزینه ها و نیروهای انسانی را به سمت توسعه و تعالی هر چه بیشتر به پیش برد .

محمدی با بیان اینکه طرح جامع ساماندهی نیروها و طبقه بندی مشاغل باید اجرایی شود تصریح کرد : یکی از موضوعات مهم منابع انسانی ارزش کاری می باشد و در شهرداری باید انگیزش کاری برای همه به طور یکسان دیده شود .

وی گفت : احیای سایت بتن و کارخانه آسفالت سازمان عمران شهرداری یکی از برنامه های جدی شورا و شهرداری است که در دستور کار است .

 

 

 

 


5 + = 9

کلمات کلیدی: