هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | محمدی در اختتامیه طرح جامع آموزش فرهنگ شهروندی : مشارکت دادن و آشنایی دانش آموزان با برنامه های شهرداری و سازمان های وابسته از اهداف این طرح می باشد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


محمدی در اختتامیه طرح جامع آموزش فرهنگ شهروندی : مشارکت دادن و آشنایی دانش آموزان با برنامه های شهرداری و سازمان های وابسته از اهداف این طرح می باشد

رئیس شورای اسلامی شهر آمل در آئین اختتامیه طرح جامع آموزش فرهنگ شهروندی گفت : این طرح با آموزش بیش از ۱۵۰۰ کودک و نونهال و با حمایت کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورا، نظارت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و همکاری اداره بهزیستی شهرستان آمل و موسسه فرهنگی همایش آرای سبحان برگزار شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، محمد محمدی اظهار داشت : در این طرح بیش از ۳۰ مهد کودک و پیش دبستانی به مدت ۳ ماه آموزش های لازم را توسط مربیان با موضوعاتی از قبیل تفکیک زباله، ایمنی و فضای سبز در قالب بازی، نمایش، سرود و کاردستی فرا گرفتند .

رئیس شورای اسلامی شهر آمل تصریح کرد : این طرح برای سال اول برگزار شد و قطعا این دوره های آموزشی با همکاری سایر دستگاه ها ادامه خواهد یافت .

وی افزود : مشارکت دادن و آشنایی دانش آموزان با برنامه های شهرداری و سازمان های وابسته از اهداف این طرح بوده است .

لازم به ذکر است در مراسم اختتامیه این دوره بیش از ۷۰۰ خانواده در سالن ورزشی غدیر گرد هم آمدند و اجرای سرود، نمایش، دکلمه و تقدیر از مدیران و مربیان دوره از برنامه های اجرایی این مراسم بوده است .

 

.

 

 

 


8 − = 3

کلمات کلیدی: