هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | محمدپور مسئول کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل : مسابقات گل کوچک در محلات شهر برگزار می شود
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


محمدپور مسئول کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل : مسابقات گل کوچک در محلات شهر برگزار می شود

مسئول کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل گفت : مسابقات گل کوچک در محلات شهر با رویکرد فرهنگی و ورزشی برگزار می شود .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، ابراهیم محمدپور در جلسه هماهنگی این مسابقات گفت : با توجه به محدودیت های قانونی، همواره سعی کردیم در حوزه های فرهنگی و ورزشی کمک حال باشیم و دست اهالی ورزش را بگیریم .

مسئول کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اهمیت برگزاری مسابقات ورزشی در محلات، هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد شور و نشاط اجتماعی در محلات و ایجاد انگیزه برای نونهالان، نوجوانان و جوانان و کاهش آسیب های اجتماعی برشمرد و افزود : امروزه ورزش همانند کارهای فرهنگی به داخل سالن ها رفته درحالی که در گذشته ورزش در سطح محلات شهر رونق داشت و شور و شوق اجتماعی فراوانی برای نوجوانان و جوانان ایجاد می کرد .

وی با بیان اینکه بهترین راه مقابله با این معضلات حرکت به سوی ورزش است تصریح کرد : متاسفانه امروزه بدلیل وجود حلقه مفقوده شور و نشاط اجتماعی و اقبال مردم به فضای مجازی و بازی های رایانه ای برخی از جوانان هنجارشکن شده اند که برای رفع این معضلات استارت این کار با برگزاری مسابقات گل کوچک در محلات زده می شود.

محسن صلواتی نیز در این جلسه با بیان اینکه توجه به ورزش یکی از مهم ترین روش های دورنگه داشتن جوانان از مفاسد اخلاقی و ناهنجاری های اجتماعی است بیان داشت : امیدوارم این مسابقات فتح بابی باشد تا اتفاقات خوبی در این زمینه رقم بخورد .

خزانه دار شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه اوقات فراغت کودکان و نوجوانان یکی از دغدغه های جدی اعضای شورا بوده افزود : برگزاری رویدادهای ورزشی اینچنینی زمینه و بستری را برای بهینه سازی گذران اوقات فراغت این قشر فراهم می کند و علاوه بر آن شاهد کاهش آسیب های اجتماعی نیز خواهیم بود .

گفتنی است در پایان قرعه کشی این مسابقات با حضور نمایندگان ۱۲ تیم از محلات مختلف سطح شهر انجام شد .

 

 

 

 

 


× 9 = 45

کلمات کلیدی: