هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | مجیدی کیا رییس شورای اسلامی شهر آمل : همفکری و همکاری دستگاه های اجرایی در اجرای پروژه های شهری ضروری است
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


مجیدی کیا رییس شورای اسلامی شهر آمل : همفکری و همکاری دستگاه های اجرایی در اجرای پروژه های شهری ضروری است

جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل با حضور اعضای شورا، سرپرست شهرداری، معاونین فنی و شهرسازی و حمل و نقل شهرداری، مدیر عامل سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری، رییس اداره آب و فاضلاب شهری، مشاورین شهرداری در پروژه پیاده راه سازی هسته مرکزی شهر و متخصصان رشته شهرسازی و ترافیک با محوریت پروژه پیاده راه سازی هسته مرکزی شهر برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرآمل، حسن مجیدی کیا با گرامیداشت سالروز قیام خونین ۱۷ شهریور گفت : پروژه پیاده راه سازی هسته مرکزی شهر و زیباسازی این هسته برای صرفه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بحث توریسم بسیار مهم است، طرحی که خیلی از مسائل را تحت تاثیر خودش قرار می دهد .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه در اجرای طرح های شهری همفکری و همکاری های بین بخشی همه دستگاه های اجرایی ضروری است و به این همراهی نیاز داریم تا بتوانیم بهترین ها را برای شهر و شهروندان رقم بزنیم افزود : شورای شهر و دیگر ادارات و نهادها با نگرشی مشترک دنبال رفع مشکلات هستند و می توانند با همفکری موانع موجود را مرتفع نمایند .

وی بیان داشت : شهر آمل ظرفیت های بالقوه و بالفعل زیادی دارد و طرح ها باید به سمتی برود که این ظرفیت ها به بار بنشیند و ساماندهی بستر رودخانه هراز هم از جمله طرح های بسیار مهمی است که مطالعات امکان سنجی، طراحی مسیرها و اجرای آن در دوره گذشته شروع شده است و امیدوارم با همت و تلاش مجموعه شهرداری هر چه زودتر تکمیل و به نتیجه برسد .

ثریا کمالی عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه اظهار داشت : برای حفظ پل های دوازده چشمه و معلق که میراث فرهنگ و تاریخی این شهر می باشند پروژه پیاده راه سازی هسته مرکزی شهر اجرایی شد و برای چنین پروژه ای یک چشم انداز کوتاه مدت نمی توان در نظر گرفت، باید چشم اندار این پروژه را در دراز مدت ببینیم .

علی قبادی رییس اداره آب و فاضلاب شهری آمل گفت : اولویت اول جمع آوری فاضلاب، انشعابات خانگی کوچه های شهر می باشد و خیابان مهدیه و مرکز شهر که مسیر اجرای طرح پیاده راه سازی هسته مرکزی شهر پیش بینی شده، پس از نشست های فنی متعدد به این نتیجه رسیدیم که این مسیر به دلیل خروجی فاضلاب کم در اولویت نیست و با توجه به اینکه شبکه آب شرب شهری این منطقه نیز نیاز به اصلاح ندارد، اجرای پروژه پیاده راه سازی هسته مرکزی شهر از نظر این اداره مانع و مشکلی  ندارد و شهرداری می تواند این پروژه را اجرا کند .

در پایان از سعید فخاری، پاکبان شهرداری که موفق به کسب رتبه ۱۷ کنکور سراسری کارشناسی ارشد در رشته حقوق قضایی شد با اهدای لوح تجلیل شد .

 

 

 

 

 

 


− 1 = 1

کلمات کلیدی: