هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | مجیدی کیا رییس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی : ما موظف به تلاش هستیم
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


مجیدی کیا رییس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی : ما موظف به تلاش هستیم

جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل با حضور کلیه اعضای شورا و اعضای ستاد اجرایی همایش بین المللی مقاومت در سالن اجتماعات شورا برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل حسن مجیدی کیا با تبریک هفته دفاع مقدس به همه مردم این سرزمین خصوصا یادگاران ۸ سال دفاع مقدس گفت : ۳۱ شهریور مصادف است با حمله ناجوانمردانه رژیم بعث عراق به جمهوری اسلامی ایران و حمله به انقلاب نوپای ایران که با رشادت های دلیرمردان این مرز و بوم با مقاومت جانانه، دلاوری ها آفریدند و با تقدیم هزاران شهید در این راه با اهدای اعضای بدن و خون خود از انقلاب و خاک پاک وطن دفاع کردند .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه ما موظف به تلاش هستیم افزود : حماسه اسلامی ششم بهمن سال ۶۰ مردم آمل واقعه ای است که امام خمینی (ره) در وصیت نامه سیاسی الهی خود در آن از رشادت های مردم این شهر یاد می کند و آمادگی داریم برای گرامیداشت این حماسه عظیم کمک کنیم و تمام تلاش مان را خواهیم کرد آن چیزی که در توان و حوزه اختیارات و بضاعت ما است در خدمت شهدا باشیم تا چهلمین سالگرد شهدای والامقام را خاطره انگیز برگزار کنیم و اگر قدمی برای شهدا برداریم وظیفه ما است .

در پایان اعضای ستاد اجرایی همایش بین المللی مقاومت در خصوص زمان و نحوه برگزاری مراسمات گرامیداشت حماسه ششم بهمن و همایش مقاومت توضیحات مبسوطی ارائه دادند .

 

 

 

 

 

 

 


6 − 5 =

کلمات کلیدی: