هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | مجیدی کیا رییس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی : از روز اول با شهدا عهد بستیم و به این عهد پایبندیم
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


مجیدی کیا رییس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی : از روز اول با شهدا عهد بستیم و به این عهد پایبندیم

جلسه رسمی شورا با حضور اعضای شورا، مدیر عامل سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری و خبرنگاران برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حسن مجیدی کیا در این جلسه ضمن عرض قبولی عزاداری های همه عاشقان آل الله در ماه صفر و ایام نزدیک به اربعین گفت : درگذشت مربی با اخلاق و با دانش تیم ملی والیبال جوانان ایران و کاله، مرحوم حسین کاظمی که در عرصه ملی و پرورش نسل جوان فعال بودند را به خانواده وی و جامعه ورزش آمل تسلیت عرض می نمایم .

رییس شورای اسلامی شهر آمل از فعالیت جهادی و تمام وقت اعضا و حضور در ساختمان شورا و میدان کار و تلاش قدردانی کرد و افزود : اعضای شورا به صورت تمام وقت از اول صبح تا غروب در حال فعالیت هستند و این تلاش می طلبد که امکانات مکفی در اختیار آنان قرار دهیم .

وی با اشاره به اینکه وقتی مردم پیگیر امورات شهری هستند و به صورت دقیق ما را رصد می کنند این یک سرمایه است و ما قدر آن را می دانیم تصریح کرد : از دلسوزان انقلاب که ما را رصد می کنند تقدیر و تشکر می کنم، اگر انتقاد و پیشنهادی است به ما اعلام کنند چرا که این امر باعث انرژی بیشتر و پیشرفت می شود ولی انتظار داریم حدود، انصاف و اخلاق رعایت شود و نقد منصفانه صورت گیرد .

مجیدی کیا خاطرنشان کرد : انتقادهای دلسوزانه را با آغوش باز می پذیریم، اما انتظار داریم عزیزانی که پیگیر مسائل هستند با انصاف بیشتر مسائل را رصد کنند .

وی اذعان داشت : حاشیه ای ۱۲ روز قبل پیش آمده و یکی از خودروهای شورا با خودروی یکی دیگر از کارمندان ما در جلوی ساختمان شورا برخوردی داشته که به واحد نقلیه شهرداری انتقال و آسیب برطرف شد و همکاران شورا همه در جریان این امر قرار گرفتند اما حاشیه ای درست شد که بر متن غلبه کرد و به نظر بنده صحیح نیست .

رییس شورای اسلامی شهر آمل بیان داشت : یکی دیگر از مسائلی که در فضای مجازی و برخی از رسانه ها مطرح شد در خصوص ماموریت یکی از همکارانم در شورا بوده است، این عضو شورا مسئول کمیسیون های طرح و برنامه و بودجه، عضو کمیسیون های بهداشت، تملکات و حمل و نقل و ترافیک، نماینده شورا در کمیسیون های ماده ۷۷ و معاملات شهرداری، نماینده شورا در هیئت حل اختلاف می باشد و علاوه بر آن ملاقات عمومی و بازدید از پروژه ها نیز در برنامه کاری می باشد و می طلبد که تمام وقت ایشان را همانند دیگر اعضای شورا در اختیار داشته باشیم تا به ما کمک کنند به همین جهت و بر اساس بخشنامه ۶/۳۸/۱۱۱ مورخ ۱۵//۱/۱۳۷۹ سازمان اداری و استخدامی کشور برای آن دسته از عزیزانی که به حضور تمام وقت آنان نیاز باشد این ماموریت صورت گرفته است و حقوقی که دریافت می نمایند همسطح حقوق آموزش و پرورش می باشد و طبق قانون از حق جلسات هم محروم هستند .

وی با بیان اینکه پروژه های بسیاری در شهر در حال پیگیری است افزود : در حوزه ترافیک با مشکلات عدیده ای روبروی هستیم، در بحث پسماند با یک معضل ملی درگیر هستیم، در بحث ساماندهی مشاغل، فضای سبز، نیروهای شرکتی و حجمی بصورت دقیق همکارانم در حال رصد هستند و تاکنون معضلات اجتماعی عدیده ای را رصد کردیم که قابل به بیان کردن نیست .

مجیدی کیا با بیان اینکه ما با تمام قوا آماده ایم تا وضعیت شهر و پروژه های شهری را بهبود ببخشیم تاکید کرد : مبارزه با فساد یک اصل است، از روز اول با شهدا عهد بستیم و به این عهد پایبندیم، عزیزانی که با پیمان با شهدا وارد عرصه انتخابات شدند بعد از انتخابات نیز به همان عهد ماضی وفادارند .

وی تصریح کرد : ما اهل رسانه و کارهای نمایشی نیستیم، ما بعضا پروژه هایی را می بینیم که بدون دقت نظر و ریزمترهای دقیق اجرایی شد اما اگر پروژه ای در این دوره بخواهد شکل بگیرد و اجرایی شود با دقت نظر و ریزمترها آغاز خواهد شد .

رییس شورای اسلامی شهر آمل گفت : درب شورا به روی همه اصحاب رسانه باز است و حتی در صحن علنی و کمیسیون های شورا می توانند حضور پیدا کنند همچنین از اصحاب رسانه دعوت می کنیم تا یک روز کاری از اول صبح تا غروب همراه اعضای شورا باشند و از نزدیک مشاهده کنند که همکارانم چگونه در حال تلاش و فعالیت هستند .

 

 

 

 

 

 

 


3 + = 6

کلمات کلیدی: