هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | مجیدی کیا رییس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی : همه باید گوشه ای از کار را بگیرند و در جهت توسعه و آبادانی شهر تلاش کنند
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند   'امام حسین (ع )'


مجیدی کیا رییس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی : همه باید گوشه ای از کار را بگیرند و در جهت توسعه و آبادانی شهر تلاش کنند

حسن مجیدی کیا در جلسه رسمی شورا گفت : پروژه‌های در حال اجرا در سطح شهر پروژه‌های مهمی است و باید تکمیل آنها در اولویت‌ کاری باشد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حسن مجیدی کیا در این جلسه با بیان اینکه حجم کارهایی که روی زمین مانده زیاد است و باید مشکلات را برطرف کرد گفت : سرپرست شهرداری از اول صبح تا آخر شب همه روزه پای کار است اما معتقدم یک تنه نمی تواند همه کارها را انجام دهد بلکه همه باید گوشه ای از کار را بگیریم و با انتخاب مدیران قوی، توانمند و پای کار در جهت توسعه و آبادانی شهر تلاش کنیم .

مسلم مکاری نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل خواستار تسریع در انجام اقدامات و هماهنگی های لازم جهت اجرای سنگ فرش پل دوازده چشمه، مرکز شهر و  میدان شهدای مدافع حرم شد و بیان داشت : پروژه ورودی شهر از سمت هراز و احداث زیرگذر در این مکان علیرغم اینکه در دوره گذشته به تصویب رسیده اما تاکنون کاری انجام نشده است و باید رایزنی های لازم با شهرداری امام زاده عبدا… (ع) انجام گردد تا این پروژه به مرحله اجرا درآید .

 

 

ثریا کمالی منشی اول و عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه شورایاران چشم بینای شورای شهر در محلات هستند اظهار داشت : شورایاری محلات باید هر چه زودتر شروع شود تا با استفاده از همه ظرفیت ها، توانمندی ها و کمک آنها که از معتمدین محلات بوده و به مشکلات و معضلات واقف هستند خدمات بهتری به شهروندان ارائه دهیم .

 

 

فرزین محمودی پاتی مسئول کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل گفت : سنگفرش خیابان مهدیه و مرکز شهر بعد از اجرای فاضلاب شهری انجام خواهد شد اما پل دوازده چشمه جزو آثار تاریخی است و پیگیر مکاتبه و هماهنگی با اداره میراث فرهنگی هستیم تا طراحی های لازم و سنگفرش آن انجام گردد .

 

 

احمد محمدی مسئول کمیسیون طرح و برنامه و بودجه شورا نیز در این جلسه با بیان اینکه هدف ما حل مشکلات مردم و حل مشکلات شهر است اظهار داشت : نباید در درون خودمان دچار روزمرگی شویم، باید در سطح کلان فکر و عمل کنیم و با تلاش در مجموعه ها درآمد شهرداری را بالا ببریم .

 

 

ابراهیم محمدپور مسئول کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورا نیز خواستار بازنگری درست و مجدد مناطق و محلات شورایاری شد و گفت : هرکاری برای رسیدن به تکامل نیاز به بازنگری دارد و امیدوارم با انجام این کار آسیب ها و مشکلات شناسایی و مرتفع شود و با تبدیل تهدیدها به فرصت، نقاط ضعف نیز به نقاط قوت تبدیل گردد و تحول سریع در جهت عمران، آبادانی و ترویج فرهنگ شهروند مداری را شاهد باشیم .

وی پیشنهاد داد از پاکبان زحمکتش سازمان مدیریت پسماند شهرداری که دارای رتبه هفدهم کنکور بوده و با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق قضایی مشغول خدمت رسانی به شهروندان عزیز می باشد در صحن شورا تجلیل گردد .

 

 

 

 


3 × = 18

کلمات کلیدی: