هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | مجیدی کیا در جلسه رسمی شورا : اعضای شورا همراه و همدل هستند
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند   'امام حسین (ع )'


مجیدی کیا در جلسه رسمی شورا : اعضای شورا همراه و همدل هستند

جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آمل با حضور کلیه اعضای شورا برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حسن مجیدی کیا در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت حضرت رقیه (س) گفت : منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر آمل با هم همراه و همدل هستند و تلاش خواهیم کرد تا با تعامل و هم افزایی با سایر دستگاه ها در راستای خدمت رسانی به شهروندان و توسعه و آبادانی شهر هزارسنگر آمل گام های موثری برداریم .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه داشتن روحیه جمعی و شورایی از جمله ویژگی های مهمی است که اعضای شورا باید دارا باشند افزود : هر یک از اعضا بر حسب سوابق، اطلاعات و تخصص خود با رعایت اولویت در کمیسیون های اصلی که مسئولیت آن را به عهده دارند در حیطه آن کار فعالیت کنند تا کارها روان تر و بهتر انجام شود .

وی با تاکید بر اینکه توجه ویژه به شورایاری محلات باید در دستور کار قرار گیرد تصریح کرد : برای بررسی و رفع مشکلات باید از شورایاران کمک گرفت زیرا آنها از دل مردم هستند و بهتر می توانند مشکلات و مطالبات مردم را به شورا منتقل کنند .

مسلم مکاری نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه ضمن عرض تسلیت به همکاران شهرداری و خانواده مرحوم محمد صالحی، پاکبان سازمان مدیریت پسماند شهرداری که در حین انجام وظیفه در اثر سانحه تصادف درگذشت بیان داشت : مدیران حوزه خدمات شهری باید تدابیر لازم را برای خدمات رسانی پاکبانان و کارگران در فضای ایمن فراهم کنند .

 

 

 

 


× 7 = 49

کلمات کلیدی: