هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | لیتکوهی در جلسه کمیته ترافیک و حمل و نقل شهری شورا ؛ کلیه فعالیت ها و پروژه های شهری در حوزه ترافیک و حمل و نقل شهری بازنگری خواهد شد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند   'امام حسین (ع )'


لیتکوهی در جلسه کمیته ترافیک و حمل و نقل شهری شورا ؛ کلیه فعالیت ها و پروژه های شهری در حوزه ترافیک و حمل و نقل شهری بازنگری خواهد شد

جلسه کمیته ترافیک و حمل و نقل شهری شورا با حضور اعضای این کمیته در سالن اجتماعات شورا با محوریت بررسی ترافیک خیابان شیخ فضل ا… نوری و میدان فجر برگزار شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، فرشید لیتکوهی نماینده کمیته ترافیک و حمل و نقل شهری شورا در این جلسه گفت : با توجه به عضویت اعضای متخصص و با تجربه شهر در این کمیته که پتانسیل مناسبی برای بهبود وضعیت ترافیک و حمل و نقل می باشد کلیه فعالیت ها و پروژه های شهری در حوزه ترافیک و حمل و نقل شهری بازنگری خواهد شد .

.

.

وی افزود : کلیه این فعالیت ها پس از بررسی نقاط ضعف و قوت هر پروژه در این کمیته تصمیم گیری و در جلسه رسمی شورا بررسی و تصمیم گیری نهایی می شود که پس از تائید هیئت تطبیق فرمانداری قابل اجرا خواهد بود .

رئیس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه در هر جلسه یک موضوع مطرح و جمع بندی می شود تصریح کرد : ابتدا باید بر اساس اولویت یک منطقه مشکلاتش را ببینیم و در یک محور تصمیم گیری کنیم .

لیتکوهی ادامه داد : برنامه جامع کاهش تصادفات در دستور کار کمیته ترافیک است و در ابتدا باید شرح خدماتش تهیه شود تا ببینیم نیاز به مشاور داریم یا خیر .

 

رسولی مقدم عضو هیئت رئیسه شورا ؛

بررسی معضلات ترافیک و حمل و نقل عمومی خیابان شیخ فضل ا… نوری در اولویت کمیته ترافیک است

.

.

قاسم رسولی مقدم نماینده کمیته ترافیک و حمل و نقل شهری شورا نیز در این جلسه با بیان اینکه بررسی معضلات ترافیک و حمل و نقل عمومی خیابان شیخ فضل ا… نوری در اولویت این کمیته است اظهار داشت : در کمیته ترافیک نظرات فنی در حوزه های مختلف کاری شهرداری پس از همفکری های لازم بر اساس اولویت و نیاز به تسریع در انجام و پیشبرد امور تصمیم گیری می شود و به دنبال آن باید پس از طرح در جلسه رسمی باید توسط اعضای شورا مصوب شود که امیدوارم ضمن استفاده هدفمند از تجربه و تخصص اعضای این کمیته گام های اساسی برای ایجاد زمینه های مساعد توسعه برای تحقق حقوق شهروندی برداشته شود .

وی اذعان داشت : اگر مطالعات طرح جامع ترافیکی صورت گیرد خیلی از گره های ترافیکی و اولویت های بازگشایی معابر مشخص خواهد شد و خط مشی مشخصی به ما خواهد داد .

در ادامه این جلسه در خصوص اجرای دوربرگردان در بلوار امام علی (ع) نظرات مختلفی توسط اعضای کمیته ترافیک و حمل و نقل شهری شورا ارائه و مقرر شد در جلسه آتی اعضای این کمیته نظرات و طرح های پیشنهادی خود را در خصوص رفع موانع ترافیکی میدان فجر نیز ارائه نمایند .


+ 8 = 16

کلمات کلیدی: