هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | قدردانی رییس شورای اسلامی شهرآمل از تلاش ها و پیگیری های امام جمعه، نماینده مجلس،فرماندار ویژه و دادستان آمل به جهت در اختیار قراردادن زمین پاساکش برای احداث سایت زباله
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


قدردانی رییس شورای اسلامی شهرآمل از تلاش ها و پیگیری های امام جمعه، نماینده مجلس،فرماندار ویژه و دادستان آمل به جهت در اختیار قراردادن زمین پاساکش برای احداث سایت زباله

رییس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی علنی صبح روز چهارشنبه ۹۶/۹/۲۲ شورا ضمن قدردانی از زحمات امام جمعه، نماینده مجلس، فرماندار ویژه و دادستان شهرستان آمل و دیگر مسئولین ادارات به جهت در اختیار قراردادن زمین ۳۰ هکتاری پاساکش به شهرداری برای احداث سایت زباله گفت : با در اختیار قرار گرفتن این زمین مشکل چندین ساله زباله آمل انشاء ا… رفع خواهد شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، غلامحسین شفیع زاده در این جلسه بیان کرد : از دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی که با پیگیری ها و تلاش های ارزنده خود این مصوبه را اخذ کردند تشکر ویژه می نمائیم .

وی افزود : همکارانم در شورا از آغاز به کار پنجمین دوره شورا دغدغه شهر یعنی بحث زباله را پیگیری کردند و خوشبختانه امروز این کار مهم صورت گرفت .

محمد محمدی نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه موضوع بحران زباله یکی از موضوعاتی بوده که همواره کلیه اعضای شورا پیگیر آن بودند گفت : زمین ۳۰ هکتاری پاساکش بعد از ماه ها پیگیری مسئولین عالی رتبه شهر آمل در اختیار شهرداری قرار گرفت و از همه ی عزیزانی که در این اتفاق خوب زحمت کشیدند قدردانی می نمائیم .

وی تصریح کرد : زمین پاساکش بر اساس آخرین تصمیمات وزارت کشور برای ایجاد سایت زباله به مناقصه گذاشته خواهد شد که انشاءا… در همین ماه متن مناقصه پس از آماده شدن در اختیار پیمانکاران واجد شرایط قرار خواهد گرفت تا پس از بررسی پیمانکاری که برنده مناقصه می شود شروع بکار نماید .

خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل اظهار داشت : چند سالی است که موضوع زباله در دستور کار شورا و شهرداری می باشد و خوشبختانه اتفاق خوبی افتاد و زمین پاساکش با پیگیری ها و تلاش های امام جمعه، نماینده مجلس، فرماندار، دادستان، شهردار، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند و روسای ادارات آمل در اختیار شهرداری قرار گرفت که امیدوارم با نگاه ویژه ای که دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی دارند کمک کنند تا هر چه زودتر اجرایی شود .

در ادامه نمایندگانی از شرکت بیستون با حضور در جلسه رسمی شورا در خصوص امحاء زباله آمل به روش های نوین پیشنهادات خود را اعلام کردند که در نهایت مقرر شد در مناقصه ای که از سوی شهرداری در آینده نزدیک اعلام خواهد شد شرکت نمایند تا هر شرکتی که برنده مناقصه شد کار به او واگذار شود .

.

 

 

 


2 × 8 =

کلمات کلیدی: