هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | «صورتجلسه نظارت ،‌بهداشت و محیط زیست » 18/9/1392
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


«صورتجلسه نظارت ،‌بهداشت و محیط زیست » ۱۸/۹/۱۳۹۲

                                                                                                                                            DSC_2996                                                                               

 جلسه کمیسیون نظارت، بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر آمل   ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ۱۸/۹/۹۲  به ریاست قدرت اله نائیج نژاد و  سایر  اعضاء و مهمانان در سالن  اجتماعات  شوراشکیل گردید  .

الف:ابتداء آقای نائیج نژاد ضمن خیر مقدم به اعضاء و مهمانان گزارشی از بازدید شرکت خزر الکتریک را ارائه نمودند و در این خصوص ضمن فرهنگ سازی برنامه ها در مرکز پژوهش های اسلامی همراه با راهکارهای مناسب بصورت پلکانی با بودجه از قبل پیش بینی ادامه یابد.سپس آقای فلاح رئیس هیئت مدیره شرکت  بیان داشتند مهمترین کاری که این مجموعه انجام می دهد ۷۰% فرآیند بی خطرسازی و ۳۰% کاهش حجم زباله هاست اما این فرآیند مشکلاتی مانند نبود بودجه حمل زباله عدم همکاری سایر ارگانها و ادارات برای امحاء دانستند در پایان آقای ابراهیم زاده ریاست محترم شورا ضمن جمع بندی از نتایج این نشست اظهار داشتند :امید است برای کارهای عمرانی مانند معضل زباله با خرد جمعی و هم اندیشی یک یادگار خوب را پایه گذاری کنیم.

ب:آقای مهندس للهی مدیر عامل محترم پسماند در ضمن مشکلات و کارهای در دست اقدام این سازمان برای حاضرین تشریح نمودند. پیمانکار جمع آوری زباله غیر بومی بوده و از تجهیزات ناکافی برخوردار است مقرر گردید مدیر عامل به پیمانکار وقت مهلت تعیین شده داده و در غیر این صورت ماده ۴۸ اعمال گردد.

ج:آقای دکتر قاسمی  رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل اظهار داشتند: وجود فضای سبز در محیط بیمارستان ها ۹% درمان را افزایش می دهد .تفکیک زباله از مبدأ اصل کار باشد به محیط زیست با راهکارهای علمی در پروژه تفکیک زباله ورود کند- در جلسات کار گروه سلامت            نمایندگان شورا و شهرداری با نظرات و پیشنهاد های قوی شرکت نمایند تا در تصمیمات سلامت         کمک کنند.

ضمناً نامه های واصله به این کمیسیون مطرح و اتخاذ تصمیم گردید:

۱-نامه شماره ۲۸۸۴/۲-۷/۹/۹۲ شبک ه بهداشت و درمان شهرستان آمل در خصوص صورتجلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان آمل مورخ ۲/۸/۹۲ مطرح، قرائت گردید.

 ۲-مشروحه اهالی کوچه پاشائیان واقع در اسپه کلا اباذر ۲۱ نرسیده به آرایشگاه مارلیک در خصوص عوامل شیوع بیماریهای روحی که باعث بستر و ادامه اعتیاد و ….. مطرح ، قرائت گردید.

 

 

 

 

جلسه  با ذکر صلوات در ساعت ۱۲ پایان یافت.

اعضاء حاضر جلسه:

 

 

قدرت اله نائیج نژاد          خسرو ابراهیم زاده                       مسعود تسلیمی                              اکبر یوسفی‌نژاد                    فردوس قربانی

                 

 

اسداله تورنگ                     علی قاسمی                             سید محمد پژومان                          نبی اله توسلی                         قاسم صالحی

          

                                                       

فرزین محمودی پاتی            روح اله آذرگشت                 

 

 


− 4 = 3

کلمات کلیدی: