هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | (صورتجلسه کمیسیون فرهنگی)***20/9/1392
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


(صورتجلسه کمیسیون فرهنگی)***۲۰/۹/۱۳۹۲

(صورتجلسه  کمیسیون فرهنگی)

  جلسه کمیسیون فرهنگی شورا درساعت ۸ صبح روز چهارشنبه مورخ۲۰/۹/۹۲  به ریاست آقای  روح اله آذرگشت و سایر اعضاء در سالن اجتماعات  شورا تشکیل  و پس از تلاوت آیاتی از کلام  اله مجید آقای آذرگشت ریاست جلسه در رابطه با مسائل فرهنگی و بازدیدهای انجام شده در سطح شهر توضیحاتی را ارائه و سپس نسبت به نامه های ارجاعی بشرح ذیل اتخاذ تصمیم گردیده است.

 ۱-نامه شماره ۱۵۲/ب-۱۰/۹/۹۲ مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت در رابطه با مساعدت مالی جهت ترویج فرهنگ قرآنی مطرح و پس از بررسی مقرر گردید در این خصوص در اولویت برنامه سال ۹۳ قرار گیرد.

۲-نامه شماره  ۸۵۷۷/۸۶۲۱-۱۶/۹/۹۲ فرمانداری محترم ویژه شهرستان آمل منضم به صورتجلسه مورخ ۱۰/۹/۹۲ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آمل مطرح و قرائت شده است.

۳-نامه شماره ۴۵/۶۶۶-۹/۹/۹۲ مدیریت محترم دبیرستان شهید حیدری واقع در کمربندی                      هزار سنگر به محمود آباد در رابطه با پاکسازی زباله ها در محیط مدرسه مطرح و دستور پاکسازی داده شده است.

۴-نامه  مورخ ۱۳/۹/۹۲ ساکنین خیابان نور- فرهنگ شهر کوچه شهید شعبان حسین زاده در خصوص نامگذاری کوچه فرعی مطرح مقرر گردید در این خصوص هماهنگی لازم صورت گیرد.

۵- نامه شماره ۲۶۵-۱۸/۹/۹۲ شورایاری شهرک ایثار واقع در بلوار آزادگان  در خصوص نصب تابلوها در جلسه مطرح و پس از بررسی مقرر گردید  نامه فوق جهت رسیدگی و اعلام نتیجه به شهرداری ارسال شود.

۶-نامه شماره ۲۶۴-۱۸/۹/۹۲ شورایاری شهرک ایثار  واقع در بلوار آزادگان  در رابطه با نصب کیوسک انتظار  جهت استفاده مسافران در جلسه مطرح و پس از بررسی مقرر گردید  نامه فوق جهت رسیدگی و اعلام نتیجه به شهرداری ارسال شود./ا

جلسه با ذکر صلوات در ساعت ۱۰ صبح خاتمه یافت.

اعضاء حاضر در جلسه:

 

روح اله آذرگشت        خسرو ابرهیم زاده          مسعود تسلیمی                خدیجه قدرت             فرزین  محمودی پاتی

رئیس کمیسیون

 

نبی اله توسلی               اکبر یوسفی نژاد             اسداله تورنگ         علی قاسمی

 

 

 

 

 


− 1 = 6

کلمات کلیدی: