هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | « صورتجلسه فنی » ***4/9/1392
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم چنان که از ستم آکنده شده است . امام مهدی (عج)


« صورتجلسه فنی » ***۴/۹/۱۳۹۲

                                                                                                                                                          « صورتجلسه  فنی »                                                                                                                                                                     

جلسه کمیسیون فنی شورا در ساعت  ۸صبح روز  دوشنبه  مورخ۴/۹/۹۲ به ریاست آقای  مهندس تورنگ و سایر اعضاء در سالن اجتماعات شورا تشکیل   و  پس از تلاوت آیاتی از  کلام  اله مجید نسبت به نامه های ارجاعی بشرح ذیل اتخاذ تصمیم   گردیده است.

بند۱- نامه مورخ ۴/۹/۹۲ سرکار خانم طیبه بهرستاقی در خصوص عقب نشینی تعداد ۷ باب مغازه  واقع در آمل خیابان ۱۷ شهریور – روبروی اداره برق  نیز  هنگام صدور پروانه ساختنمان تراکم مربوطه بعد از تعریض محاسبه  شده و از طرفی تراکم میبایست طبق ضوابط قبل از تعریض محاسبه گردد مقرر گردید درخواست نامبرده جهت بررسی به شهرداری ارسال تا نتیجه را به شورا اعلام دارند.

بند۲-نامه  مورخ ۲۸/۸/۹۲ آقای  عبدالحسین خیری شورایاری محله ۱ واقع  در بلوار شهید منفرد نیاکی در رابطه با نصب سرعت گیر در محل تقاطع کوچه ۱۳ آبان  با اتوبان مطرح و پس از بررسی مقرر گردید نامه فوق به شهرداری ارسال تا موضوع را در کمیسیون  شورای ترافیک مطرح نماید.

۳-نامه مورخ ۲۷/۸/۹۲ ریاست محترم  دبیرستان و مرکز پیش دانشگاهی پیامبر اعظم در خصوص اجرای پیاده رو سازی در حد بتون ریزی بلوار ولایت ابن سینا سابق مسیر دبیرستان  در جلسه مطرح و پس از بررسی و بازدید از محل مقرر گردید به شهرداری اعلام تا جهت رفاه حال  دانش آموزان در این  مورد اقدام نمایند.

۴-نامه شماره ۲/۵۲۳۵۶-۲۱/۸/۹۲ شهرداری آمل در خصوص زیرسازی و آسفالت کوچه واقع در خیابان جانبازا ن ایثار۳-کوچه شهید جاویدان در جلسه مطرح و پس از  بررسی و بازدید از محل مقرر گردید  شهرداری با اخذ ۱۰% از کل مبلغ موافقت گردیده ، مقرر گردید به شهرداری اعلام گردد.

۵-نامه شماره ۲/۵۲۹۵۲-۲۶/۸/۹۲ شهرداری آمل در خصوص اجرای پل با دهانه ۲ متر واقع در خیابان طالب آملی دریای ۴۵ جنب مسجد بقیته اله با  اعمال ۱۰%  پلوس جمعاً به مبلغ ۰۰۰/۹۸۵/۲۷۵ ریال مطرح و بازدید از محل با پیشنهاد شهرداری موافقت شده است.

۶-نامه مورخ ۲۹/۸/۹۲ سید داوود برزیگر  در خصوص  تعریض عرصه متعلق بنامبرده که در مسییر تعریض خیابان ۳۰ متری بلوار سردار شهید قاسمی قرار دارد. لذا با توجه به وضعیت محل با اجرای تعریض آن موافقت مقرر گردید به شهرداری اعلام تا در مورد معوض  آن برابر مقررات اقدام نماید.

۷-نامه شماره ۲/۵۴۴۱۲-۲/۹/۹۲ شهرداری آمل موضوع اجرای کانال سرپوشیده بلوکی واقع در خیابان طالب آملی دریای ۱۶ با اعمال ۱۰% پلوس جمعاً به مبلغ ۰۰۰/۶۸۸/۸۱۰ ریال برآورد گردید مطرح و پس از بررسی با پیشنهاد شهرداری موافقت شده است.

۸-با توجه به بررسیهای بعمل آمده و با  عنایت به وضعیت نامناسب نهر شهرود که در مرکز شهر واقع شده و بعلت تجمع نخاله ها و زباله در نهر مذکور مقرر گردید  شهرداری جهت حفظ بهداشت و نظافت آن از محل  خضر نبی تا کوچه مرمر بابت لایروبی وبهسازی دیواره ها  طرح و  هزینه های مربوطه را برآورد حسب بررسی و تصمیم  گیری به شورا اعلام دارند.

۹-نامه شماره ۹۲/۷۰-۲۵/۸/۹۲ هیأت مدیره مهدیه در خصوص واگذاری زمین ا ز محل تفکیکی زمین برادران فتحی و یا مکان دیگر جهت احداث ساختمان جدید مهدیه در  قبال بنای مهدیه قدیم در جلسه مطرح و پس از بررسی با واگذاری  آن موافقت ، مقرر گردید به شهرداری اعلام تا نسبت به توافق با هیأت مدیره مهدیه اقدام و نتیجه  را به شورا اعلام دارند

 

جلسه با  ذکر صلوات  در ساعت ۱۰ با ذکر صلوات خاتمه  یافت

اعضاء حاضر در جلسه:

 

اسداله تورنگ                          خسرو ابراهیم زاده                     مسعود تسلیمی                         اکبر یوسفی‌نژاد                   فردوس قربانی

 

 

فرزین محمودی پاتی           خدیجه قدرت                        قدرت اله نائیج نژاد                   نبی اله توسلی                    سید محمد پژومان                     

 

                                                        

روح اله آذرگشت             قاسم صالحی                             علی قاسمی             

 

 

 

            

 

 


× 8 = 40

کلمات کلیدی: