هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | شفیع زاده در جلسه رسمی شورا : امیدوارم خدمتگزاران خوبی برای پاسخگویی به مردم عزیز باشیم
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند   'امام حسین (ع )'


شفیع زاده در جلسه رسمی شورا : امیدوارم خدمتگزاران خوبی برای پاسخگویی به مردم عزیز باشیم

سی و سومین جلسه رسمی شورا صبح روز یکشنبه ۹۶/۱۱/۱۵ با حضور اعضای شورا و خبرنگاران برگزار شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و سی و نهمین طلیعه ی بهار آزادی گفت : امیدوارم خدمتگزاران خوبی برای پاسخگویی به مردم عزیز باشیم و بتوانیم صادقانه برای تعالی و پیشرفت شهرمان تلاش کنیم .

.

.

وی افزود : خوشبختانه تعامل، همدلی و همزبانی خوبی بین دستگاه های اجرایی شهر آمل وجود دارد و در فرآیند خدمات رسانی به شهر باید از ظرفیت مردم نیز بهره ببریم .

رییس شورای اسلامی شهر آمل از افتتاح ۵ پروژه شورا و شهرداری در دهه مبارک فجر با هزینه ای معادل ۷۰ میلیارد ریال خبر داد و افزود : از بین این پروژه ها ۳ پارک در مناطق مختلف شهر افتتاح و بهره برداری خواهد شد که ۱۰ هزار و یکصد متر مربع به مساحت فضای سبز شهری افزوده می شود .

وی با بیان اینکه در راستای داشتن شهری آباد و توسعه یافته از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد تصریح کرد : با توجه به اینکه هم اکنون پرداخت حق و حقوق پرسنل، جمع آوری زباله و بهداشت شهر بزرگترین دغدغه ما می باشد علی رغم وجود مشکلات اقتصادی، این پروژه ها با همت و تلاش پرسنل خدوم شهرداری تقدیم شهروندان عزیز خواهد شد .

 

ابراهیم زاده سخنگوی شورا :

افتتاح ۵ پروژه شهری در سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی

خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل گفت : خیلی خوشحالیم که در سی و نهمین بهار انقلاب هستیم و انشاءا… که بتوانیم شاهد افتتاح خیلی از پروژه ها در سطح شهر و شهرستان آمل باشیم .

.

.

وی از افتتاح ۵ پروژه در ۲۱ بهمن ماه سال جاری خبر داد و افزود : بازگشایی خیابان ۲۴ متری اداره راه و شهرسازی به طول ۸۰۰ متر، احدث پارک ایثار به مساحت ۱۴۰۰ متر مربع ، پارک فرح بخش به مساحت ۳ هزار متر مربع ، پارک شهرک مروارید به مساحت ۶ هزار و ۶۹۳ متر مربع و بهره برداری از ساختمان تطهیر و اداری سازمان آرامستان در بهشت امام زاده عبدالله (ع) به مساحت هزار و ۲۵۰ متر مربع از پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر می باشند .

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل به تبصره ۳ فروش انشعابات آب اشاره کرد و افزود : با توجه به اینکه فروش انشعابات آب در اختیار شورا می باشد تقاضا دارم از رییس اداره آب و فاضلاب جهت حضور در صحن شورا دعوت بعمل آید تا این مسیر خدمتی که در آب و فاضلاب وجود دارد با توجه به مراجعات زیاد شهروندان گزارش مبسوطی در خصوص مبالغ برگشتی در حوزه های آب و فاضلاب به شورا ارائه گردد تا ما نیز به شهروندان اطلاع رسانی کنیم .

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه فاجعه ای که در کشور، استان و ورزش شهر آمل اتفاق افتاد باید فاتحه ی ورزش این شهر را برای همیشه خواند گفت : متاسفانه رسالت ذاتی که بر دوش اداره ورزش و جوانان شهر آمل است فراموش شده و با نگاه اقتصادی به این مسئله می پردازند و تنها سالن مسابقات شهر آمل که سالن پیامبر اعظم (ص) می باشد بدون هیچ گونه مطالعه و کارشناسی به یک شخص غیر بومی اجاره داده شده است به همین خاطر تقاضا دارم هماهنگی صورت گیرد تا از مدیر کل تربیت بدنی استان دعوت شود و این بحرانی که به نابودی ورزش آمل خواهد انجامید مدیریت شود چرا که ما نماینده مردم هستیم و باید مشکلات مردم را پیگیر باشیم .


4 − 1 =

کلمات کلیدی: