هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل عملکرد دو ماهه اول این کمیسیون در سال 97 را تشریح کرد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل عملکرد دو ماهه اول این کمیسیون در سال ۹۷ را تشریح کرد

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل ضمن تشریح عملکرد این کمیسیون در ماه های فروردین و اردیبهشت سال جاری از اضافه شدن ۵ پارک محله ای جدید شهری با همت شورا و شهرداری خبر داد و گفت : در این مدت تعداد ۸۵ پرونده در موضوعات مختلف فنی و عمرانی در جلسات کمیسیون فنی شورا طرح و بررسی شد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، فرشید لیتکوهی اظهار داشت : از این میان تعداد ۵ پرونده در خصوص تغییر کاربری اراضی، ۱۲ پرونده در خصوص زیرسازی و آسفالت، ۵ پرونده در خصوص ساخت و ساز غیر مجاز و غیر اصولی، ۷ پرونده در خصوص تملک، ۱۴ پرونده در خصوص فروش، واگذاری و عودت زمین های مازاد بر تعریض، ۹ پرونده در خصوص تهاتر، ۵ پرونده در خصوص تعریض و تفکیک اراضی و ۲۸ پرونده در خصوص مباحث دیگر از جمله افزایش و اصلاح بنا، استرداد وجه، غرامت تعریض، تاسیس باشگاه ورزشی، دیوارکشی حریم نهر، حفر چاه، اصلاح شبکه عرض گذر و غیره در جلسات کمیسیون فنی شورا مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

وی همچنین با اشاره به احداث ۵ پارک در مناطق مختلف شهر آمل اذعان داشت : مساحت پارک های مذکور در مجموع ۲۰ هزار و ۹۰۰ متر مربع می باشد که توسط شهرداری های مناطق ۱ و ۲ ، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و واحد عمرانی شهرداری با هزینه اجرایی ۵۰ میلیارد ریالی در حال احداث می باشند .

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل افزود : سعی و تلاش مان بر این است تا انشاء ا… این پارک های محله ای را در مرداد ماه سال جاری افتتاح و به مردم فهیم آمل هدیه نمائیم .

لیتکوهی در ادامه از اجرای طرح دوربرگردان و اصلاح هندسی حد فاصل میدان امام رضا (ع) تا اداره پست مرکزی خبر داد و افزود : پل عابر پیاده مکانیزه ( پله برقی ) نیز در همین نقطه در دستور کار شورا و شهرداری می باشد .

وی با بیان اینکه ساخت ششمین ایستگاه آتش نشانی در بلوار سردار شهید طبرسی یکی دیگر از پروژه های در دست اجرای شورا و شهرداری می باشد که در حال حاضر فنداسیون این پروژه به اتمام رسیده و بتن ریزی آن در روزهای آینده انجام خواهد شد بیان کرد : الحمدا… شهرداری آمل مجوز احداث کشتارگاه صنعتی را از استانداری اخذ نموده و در اسرع وقت در دستور کار قرار گرفته و اجرایی خواهد شد .

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل تصریح کرد : سایت پاساکش با جدیت تمام توسط شورا و شهرداری با حمایت نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، دادستان و دیگر مسئولین استانی و شهری جهت احداث کارخانه مکانیزه زباله سوز نیز در حال پیگیری می باشد .

.

 


3 × = 24

کلمات کلیدی: