هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل عملکرد یک ماهه آذر این کمیسیون را تشریح کرد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل عملکرد یک ماهه آذر این کمیسیون را تشریح کرد

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل از طرح و بررسی تعداد ۶۴ پرونده در جلسات کمیسیون فنی شورا در  آذرماه سال جاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، فرشید لیتکوهی بیان کرد : از این میان تعداد ۱۲ پرونده در خصوص تغییر کاربری، ۷ پرونده در خصوص زیرسازی و آسفالت، ۳ پرونده در خصوص ساخت و ساز غیر مجاز، ۲ پرونده در خصوص تملک، ۶ پرونده در خصوص فروش، واگذاری یا عودت زمین های مازاد بر تعریض، ۵ پرونده در خصوص تهاتر و ۲۹ پرونده در خصوص مباحث دیگر از جمله افزایش و اصلاح بنا، استرداد وجه، غرامت تعریض، تاسیس باشگاه ورزشی، احداث پل عابر پیاده، دیوارکشی حریم نهر، حفر چاه و غیره در جلسات این کمیسیون مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

وی افزود : با توجه به اینکه در ارائه گزارش‌ها ممکن نیست تمامی فعالیت‌ها ارائه شود به همین منظور اهم فعالیت‌های این کمیسیون در این گزارش بیان شده است .

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه ساماندهی دستفروشان سطح شهر در دستور کار این کمیسیون و کمیسیون اجتماعی شورا می باشد تصریح کرد : پس از شناسایی دستفروشان و نوع فعالیت آنها برنامه ریزی های لازم و ساماندهی مطلوب صورت خواهد گرفت .

.


× 3 = 9

کلمات کلیدی: