هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل عملکرد یک ماهه آذر این کمیسیون را تشریح کرد
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل عملکرد یک ماهه آذر این کمیسیون را تشریح کرد

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل از طرح و بررسی تعداد ۶۴ پرونده در جلسات کمیسیون فنی شورا در  آذرماه سال جاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، فرشید لیتکوهی بیان کرد : از این میان تعداد ۱۲ پرونده در خصوص تغییر کاربری، ۷ پرونده در خصوص زیرسازی و آسفالت، ۳ پرونده در خصوص ساخت و ساز غیر مجاز، ۲ پرونده در خصوص تملک، ۶ پرونده در خصوص فروش، واگذاری یا عودت زمین های مازاد بر تعریض، ۵ پرونده در خصوص تهاتر و ۲۹ پرونده در خصوص مباحث دیگر از جمله افزایش و اصلاح بنا، استرداد وجه، غرامت تعریض، تاسیس باشگاه ورزشی، احداث پل عابر پیاده، دیوارکشی حریم نهر، حفر چاه و غیره در جلسات این کمیسیون مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

وی افزود : با توجه به اینکه در ارائه گزارش‌ها ممکن نیست تمامی فعالیت‌ها ارائه شود به همین منظور اهم فعالیت‌های این کمیسیون در این گزارش بیان شده است .

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه ساماندهی دستفروشان سطح شهر در دستور کار این کمیسیون و کمیسیون اجتماعی شورا می باشد تصریح کرد : پس از شناسایی دستفروشان و نوع فعالیت آنها برنامه ریزی های لازم و ساماندهی مطلوب صورت خواهد گرفت .

.


− 9 = 0

کلمات کلیدی: