هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | رونمایی از المان شهید خانواده بهزیستی، شهید سیف اله شیعه زاده
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  آسايش آدمي، در زنداني كردن زبان است. پیامبر اکرم (ص )


رونمایی از المان شهید خانواده بهزیستی، شهید سیف اله شیعه زاده

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان، با حضور سرپرست بهزیستی استان مازندران، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل، روسای ادارات و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، المان شهید خانواده بهزیستی، شهید سیف اله شیعه زاده رونمایی شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، حسن مجیدی کیا در این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی بیان داشت : در عملیات آزادسازی خرمشهر شهدای مظلومی حضور داشتند که بی محابا و با تواضع تمام رفتند بدون اینکه اسمی از خود ببرند و ادعا کنند که ما فتح کردیم، همچنین مردم، نهادها، بسیج، سپاه، ارتش، همه و همه حضور پیدا کردند و خرمشهر را بدون از دست دادن یک وجب خاک آزاد کردند .

 

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه عزیزانی مثل شهید شیعه زاده در ۸ سال دفاع مقدس جانانه جنگیدند، مردانه نبرد کردند و برای این کشور از هر چه که داشتند گذشتند افزود : برای هر صندلی که مسئولی اشغال کرده خون ها داده ایم، این صندلی ها مرهون خونی است که ریخته شد .

وی خاطرنشان کرد : از اخلاص امثال شیعه زاده ها ما امروز فناوری داریم که  فضاپیماهای آمریکا از آن سیلی می خورند و این مهم میسر نشده است جز با اخلاص و توکل شهدای گرانقدرمان .

فریبا بریمانی در این آئین گفت : شهادت اوج تعالی انسان است و در فرهنگ اسلام و به خصوص تشیع ارزشمندترین و گرانبهاترین حرکت شهادت است .

سرپرست بهزیستی استان مازندران با بیان اینکه شهید کسی است که با نثار خون خودش درخت اسلام را آبیاری و فساد را ریشه کن می کند افزود : شهیدان مقاومت و پویایی جامعه را تضمین می کنند، به جامعه ظرفیت روحی می بخشند و ضعف و سستی را از جامعه دور می کنند .

 

 

وی اذعان داشت : مگر نه اینکه مرگ به سراغ همه می آید و از آن گریزی نیست، پس چه بهتر که با مردن معامله ای انجام شود و برابر دادن سرمایه حیات، سود و نتیجه ای بزرگ عاید انسان شود .

بریمانی با بیان اینکه انسان هایی که بصیرت دارند شهادت را انتخاب می کنند و داشتن بصیرت شامل حال سن خاصی نیست ادامه داد : شهید معزز شیعه زاده در سن ۱۶ سالگی آگاهانه شهادت را انتخاب کردند، این شهید، شهید خاص و از خانواده بزرگ بهزیستی می باشند، افتخار می کنیم که وظیفه حمایت، تربیت، مراقبت و پرورش عزیزان تحت پوشش را به عهده داریم و از اینکه توانسته ایم در دامان سازمان خود چنین انسانی را پرورش دهیم و به نهالی تبدیل کنیم که خون پاکش نهال انقلاب را تغذیه کرده و به ثمر نشانده افتخار می کنیم و امیدواریم فرهنگ شهادت همچنان در کشور ما ساری و جاری باشد و همگان از آن بهره ببرند .

در پایان پس از تقدیر از طیبه علی پور مدیر مرکز امام سجاد (ع) آمل، المان شهید سیف اله شیعه زاده رونمایی شد .

 

 

 

 

 


8 × = 8

کلمات کلیدی: