هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | رئیس کمیسیون طرح و برنامه و توسعه شهری شورای اسلامی شهر آمل خبر داد : ورودی شهر آمل ساماندهی می شود
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند   'امام حسین (ع )'


رئیس کمیسیون طرح و برنامه و توسعه شهری شورای اسلامی شهر آمل خبر داد : ورودی شهر آمل ساماندهی می شود

رئیس کمیسیون طرح و برنامه و توسعه شهری شورای اسلامی شهر آمل در جلسه عصر روز شنبه ۹۷/۶/۲۴ این کمیسیون از ساماندهی ورودی شهر آمل خبر داد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، مسعود تسلیمی با اعلام این خبر گفت : ساماندهی ورودی های شهر از جمله اقداماتی است که در راستای زیباسازی پس از جلسات متعدد در فرمانداری ویژه آمل و پیگیری های فرماندار ویژه، اعضای شورا و شهردار آمل در دستور کار قرار گرفته است .

وی با بیان اینکه ورودی یک شهر نشان دهنده هویت آن شهر است افزود : یکی از مهمترین ویژگی های شهر دارا بودن ورودی های متناسب با ساختار فرهنگی، اجتماعی و صنعتی آن شهر می باشد و ما هم تمام توان و تلاش خود را در جهت ساماندهی، زیباسازی و معرفی مناسب شهر آمل به کار خواهیم گرفت .

رئیس کمیسیون طرح و برنامه و توسعه شهری شورای اسلامی شهر آمل تصریح کرد : با توجه به اینکه شهر آمل دروازه ورودی استان مازندران و محل عبور زائران بارگاه ملکوتی ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) می باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و تمام سعی و تلاش ما این است که بهترین خدمات را ارائه دهیم .

.


6 − = 5

کلمات کلیدی: