هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | رئیس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی شورا خبر داد ؛ مشارکت شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل در برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری هزارسنگر
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  کسی که دوستت دارد، انتقاد می کند و کسی که با تو دشمنی دارد، از تو تعریف و تمجید می کند   'امام حسین (ع )'


رئیس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی شورا خبر داد ؛ مشارکت شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل در برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری هزارسنگر

رئیس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی شامگاه سه شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۲ که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آمل برگزار شد از مشارکت شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل در برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری هزار سنگر با محوریت حماسه اسلامی ۶ بهمن در این شهرستان خبر داد .

1

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل ، اسداله تورنگ رئیس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه امنیت ، آسایش و عزت ما مرهون خون شهدای عزیز است اظهار داشت : قدم برداشتن و خدمت به شهدا ، ایثارگران و خانواده های آنها که بهترین سرمایه عمر خود را نثار انقلاب اسلامی کردند وظیفه ماست .

2

وی با بیان اینکه ما باید ادامه دهندگان راه و رسم شهدا باشیم افزود : این جشنواره با هدف گرامیداشت یاد و نام شهدا برگزار می شود .

احمد سیفیان رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آمل نیز در این جلسه گفت : در سال ۹۴ شهرستان آمل هر ماه یک شهید تقدیم انقلاب کرده و افتخار می کنیم که در چنین شهری خدمت می کنیم و خادم شهدا ، ایثارگران و خانواده های آنها هستیم.

3

وی ضمن قدردانی از اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و دیگر مسئولین شهری که در مراسمات و فعالیت های بنیاد شهید حمایت و همکاری لازم را دارند افزود : وقتی اعضای شورا در برگزاری یک مراسم مقدس و با ارزش مشارکت می نمایند یعنی کل مردم شهر در خدمت شهدا و ایثارگران هستند .

5

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آمل با بیان اینکه در سال گذشته اولین جشنواره فرهنگی و هنری هزار سنگر را در سطح شهرستان برگزار کردیم و در سال جاری آن را استانی نمودیم ادامه داد : هدف ما این است در سطح مدارس ، دانشگاه ها و جامعه از هنرمندان زبده استفاده کنیم تا حماسه اسلامی ششم بهمن سال ۶۰ آمل بازگو شود و آثار هنری که در این جشنواره بدست می آید در اختیار دانشگاه ها و موسسات کشور قرار خواهد گرفت تا به عنوان منابع اصلی از آنها استفاده شود .

4

سیفیان تصریح کرد : این جشنواره شامل شعر ، عکس ، وبلاگ نویسی و نقاشی ویژه دانش آموزان مدارس است و طی فراخوانی که صورت گرفت ، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره که در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آمل مستقر می باشد از ۲۳ آذرماه سالجاری تا ۲۵ دی ماه می باشد و بررسی و داوری آثار نیز از ۲۶ دیماه تا ۲ بهمن ماه می باشد و از برگزیدگان نهایی ، در مراسم اختتامیه که در هفته گرامیداشت حماسه اسلامی ۶ بهمن برگزار می شود تجلیل بعمل خواهد آمد .


4 × = 36

کلمات کلیدی: