هدایت به بالا

شورای اسلامی شهر آمل | دیدار مردمی نماینده مجلس، اعضای شورا و شهردار آمل با شهروندان در مسجد فاطمه زهرا (س)
صفحه اصلی فید ارتباط با ما

   
  • سخن روز:  از دانشمندان بپرسید با حکما گفت و گو کنید با تهی دستان همنشینی نما یید.   'پیامبر اکرم(ص)'


دیدار مردمی نماینده مجلس، اعضای شورا و شهردار آمل با شهروندان در مسجد فاطمه زهرا (س)

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل و معاونین شهردار با حضور در مسجد فاطمه زهرا (س) واقع در بلوار شهید منفرد نیاکی، امیر ۷ ضمن دیدار و گفتگو با شهروندان به درخواست های آنها رسیدگی کردند .

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، دکتر رضا حاجی پور در این نشست با بیان اینکه باید در کنار هم باشیم و جوانان را اینگونه جمع کنیم چرا که انقلاب، نظام و آینده کشور به دست جوانان و نوجوانان است و اگر جاذبه های دینی و معنوی ایجاد نشود مشکلات عدیده ای بوجود می آید گفت : ما در راستای دغدغه ها و خدمت به مردم در مسیر رسیدگی به مشکلات محلات سطح شهر در این مسجد حضور پیدا کردیم .

 

 

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همراه با مردم بودن و در کنار مردم بودن هنر است افزود : طبق منویات مقام معظم رهبری مد ظله العالی مدیری موفق است که در این شرایط سخت در کنار مردم باشد .

وی اذعان داشت : مدیران شاید به دلیل مشغله های زیاد کاری، اطلاعات کافی از برخی مسائل نداشته باشند و مردم به عنوان چشم بینا و بازوی مدیران در محلات می توانند اطلاعات لازم را از نقطه نقطه شهر در اختیار مدیران قرار دهند .

ابراهیم محمدپور در این نشست با بیان اینکه دیدار با مردم در مساجد، پیگیری و رفع مشکلات محلات از جمله برنامه های مورد تاکید این دوره از شورا است که به صورت مستمر انجام می شود بیان داشت : سعی مان بر این است تا با حضور در محلات شهر مشکلات و درخواست های شهروندان را بررسی، دسته بندی و اولویت بندی کنیم و با برنامه ریزی منظم در کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت نسبت به رفع آنها اقدام نمائیم .

 

 

مسئول کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه مسئولیت پذیری امروزه نیاز جامعه می باشد افزود : در راستای ایجاد سرای محله با هماهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری امکانات حداقلی در اختیار مسجد فاطمه زهرا (س) قرار داده شد .

محمدپور ادامه داد : متاسفانه پارک های شهر محلی برای جولان هنجارشکنان شده و در سال ۱۴۰۱ در نظر داریم با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بصورت هفتگی برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در پارک های سطح شهر اجرا نمائیم تا حضور مردم و خانواده ها در پارک ها بیشتر شود و این مکان ها برای هنجارشکنان ناامن شود .

علی داودی نیز در این نشست اظهار داشت : دیدارهای مردمی در مساجد به منظور بررسی و شناسایی مشکلات موجود در راستای تسریع در رسیدگی به مشکلات و خدمات رسانی به شهروندان عزیز با جدیت در دستور کار شورا و شهرداری است .

 

 

شهردار آمل در خصوص درخواست شهروندان در خصوص احداث میدان روبروی امیر ۷ گفت : ابتدا باید ببینیم در طرح تفضیلی موجود، طرح میدان وجود دارد یا خیر، سپس با بررسی مشاور اگر این مکان قابلیت اجرای میدان را داشته باشد در شورای ترافیک شهرستان پیگیری خواهیم کرد تا پس از تائید طرح و مجوزات قانونی لازم نسبت به انجام آن اقدام نمائیم .

 

 

 

 

 


8 + = 15

کلمات کلیدی: